Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ezt tovább folytatom,...

Ha ezt tovább folytatom, akkor sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) 4 hónapja elkezdtem futni és biciklizni. 92 kg-ról indultam, most vagyok 81. Mindent eszek, csak a csokit meg a csipszet hagytam el. Azelőtt rengeteget ettem, de most már nem is kívánom annyira. Most itt a 81-nél megállt a mérleg. Se le, se föl. Eleinte minden nap futtam vagy bicikliztem egy órát, most már csak egy héten 3x A kérdésem az lenne, hogy szerintetek vissza kéne állnom a mindennapi sporthoz, vagy inkább kevesebbet kellene ennem?

2012. aug. 28. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt még elfelejtettem: 17 éves lány vagyok, 159 cm
2012. aug. 28. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Dicséretes amit eddig csináltál!

Ha nincs időd vagy energiád a mindennapi sporthoz, akkor ne tedd.

Nézz körül még, hogy az étkezéseden mit lehet változtatni.

Ha kevesebb energiát viszel be, akkor a heti 3 alkalommal is fogsz fogyni (sőt anélkül is, de a testmozgás jó dolog, azt ne hagyd el teljesen!)

2012. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd el a fehér kenyeret is, no meg a rántott húshoz hasonló zsíros ételeket. Egyél több zöldséget, napi 5x egyél, és csak keveset :) Igyál sok vizet :)
2012. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én még anyit hozá füznék hogy az normális ha most se le se fel nem mozdul a mérleg szoval emiat ne kezdj el esze veszeten mozogni meg nem eni és elötem ugyis monták a fehér kenyeret cseréld le meg modjuk ha tésztás vagy aztis cseréld le a heti 3X mozgás meg elég föleg ha teis ugy érzed hogy elég meg még ha van konditerem a közeledbe oda is betérhetsz kardiozni vagy amihez kedved van ott ugyis segitenek csak kérdezni kel :D
2012. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! :) Szerencsére kenyeret csak ritkán eszem, szerintem a cukorral van a baj, amit a kávéba és a teába rakok. Nem szeretem az édesítőt. Egyszerűen nem tudom meginni édesítővel olyan rossz az íze. :( Mielőtt elkezdtem fogyózni, semmit nem mozogtam és már nagyon rosszul éreztem magam a négy fal közé zárva. Először nagyon nehéz volt, hogy rávegyem magam a sportra, de most már látom megérte és nem akarok visszahízni, ezért mindenképpen folytatom. Szerintem a napi sportra állok vissza. Köszönöm a tanácsaitokat és ment a zöld kéz mindenkinek :)
2012. aug. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!