Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát jelentett ez...

Mennyi kalóriát jelentett ez a mai nap viszonylatában?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 hagymás rántotta, káposztasalátával és háromnegyed szelet graham teljeskiörlésű kockakenyér

Ebéd: 2 teljeskiörlésű zsemléből szendvics (benne trapista sajt, gépsonka, paprika)

Uzsonna: 4 üres palacsinta

VAcsora: 3 cukros, fahéjas palacsinta

MIndezekhez a nap folyamán 5 tejeskávé.


2012. szept. 5. 19:13
 1/4 anonim válasza:

1700 biztos van.

egy darab üres palacsintában 100 kalória van.Te négyet ettél vagyis 400

Egy sima palacsintában sac/kb 300 kalória van. Az 900.

A rántottát nem írtad hogy olajban készítetted-e és hogy mennyiben de az durván 200 kalória lehetett+ kb 70 kalória a graham.Ez eddig 1570.

Ebéd: 1 tk zsemle 100 kalóra körül mozog( ezeket úgy saccolom,mert fogalmam sincs mekkora az a zsemle)

ebből 2 az 200. Azt sem írtad mennyi sajtot tettél bele,de én egy vékony szeletet nézek akkor kb 100 kcal! 100 g gépsonkában van 160 kalória.Namost nem tudom te ebből mennyit ettél,számold ki.A paprika kb 60 kalória.

Ez (durván,de nagyon tippelgetve mivel mennyiséget nem ismerem)


körülbelül 1900 kalória.De mondom ez nem biztos hogy így van.Lehet kevesebb is.

2012. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miaz hogy háromnegyed szelet?XD
2012. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

jaj a tejeskávét nem olvastam

akkor azzal együtt simán 2000 felett..jóval.Szerintem ha fogyni akarsz akkor ennyit ne egyél...

2012. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőven több mint 2000 ... Én egy nap 1200 kcal eszek.
2012. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!