Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalória számolással fogytam 1...

Kalória számolással fogytam 1 hónap alatt csak 2kg-t. Mások hogy fogynak 1hónap alatt 5-10kg-t? Kevés a havi 2kg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azok, akik 5-10 kg-ot fogynak 1 hónap alatt és nem extrém túlsúlyosak, azok vissza is hízzák, ha abbahagyják, ráadásul "kamatostul".

A 2 kg nem sok, de nem is kevés, pont jó.

2012. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, te jársz a jó úton! Kitartás és így tovább!:)
2012. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:) hát remélem h sikerül még kb 8kg leadnom..csak már sikerülne.köszönöm a válaszokat
2012. szept. 7. 17:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
En is kaloriat szamolok es kb ennyit fogytam mint te. De nem banom, es szerintem te se tedd. Ha nagyon szeretnel gyorsabban fogyni, csokkentsd a napi bevitelt egy kicsit. Szerintem jol van ez igy, mert igy megszokod ezt az eletmodot, es kesobb is figyelni fogsz. Hamar eltellik am az ido!
2012. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:) köszi.remélem sikerül neked is.
2012. szept. 7. 18:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Te hány kcal-t esztek egy nap? És mennyi szénhidrátot?
2012. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

És sportoltok mellette?

Testsúlyotokat, testmagasságotokat megkérdezhetem?


Bocsi a sok kérdést, csak én 3 napja kezdtem orvosi utasításra kalóriát számolni. :)

2012. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Szerintem nagyon jól csinálod :) Sajnos sok-sok türelem és kitartás kell hozzá, de megéri :)

Egyébként én is inkább lassabban fogyók, mert legalább nem kínzom magam. Pl. ha elhívnak vhova, akkor tudom, h a társasággal ehetek és ahogy nem egy nap alatt fogytam x kilót, úgy nem is fog egy nap alatt visszajönni a pluszkiló :) Nálam a kulcsszó a mértéken van és nem azon, h sanyargassam a testem. :)

Remélem adott egy kis erőt neked a folytatáshoz, de ha nem akkor csak egy mondatot mondok (írok) neked:

Lassan járj, tovább érsz :)

2012. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szia.én 1500kalóriát eszek egynap 167cm vagyok és 72kg!én ugy eszem h reggelire eszek teljes kiörlésü kenyeret.tizóraira gyümölcsöt.ebédre a teletáltol szoktam rendelni ott néhány ételnél fel van tüntetve a kalória tartalom-ennek a felét eszem meg.uzsonnára egy joghurt vagy müzli tejjel.vacsira meg az ebédem felét eszem meg!
2012. szept. 9. 13:32
 10/19 A kérdező kommentje:
most keztem el futni.Béres Alexandrára tornázok fél órát vagy Rubint Rékára.heti 3-4szer tornázok.
2012. szept. 9. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!