Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem eszem tobbet mint eddig a...

Nem eszem tobbet mint eddig a fogyokura alatt de egy hete nagyobb a hasam ugy érzem magam mint egy lufi menstruácio elott vagyok lehet az az ok v hizhatok? Ha nem eszem tobbet konkrétan koplalok

Figyelt kérdés
most 55 kg vagyok megtarthatom ugy a sulyom ha annyi kaloriát eszem csak amenyit a kalkulátor kidobb h egy 55 kg nonek ennyi a szükséglete v hizni fogok?
2012. szept. 27. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, és 1-2 kiló fel is jött, tök megmagyarázhatatlanul! Puffadok, fáj is a hasam néha...

Más ismerősöm is panaszkodott hasonlóra.

Én két dologra tudok gondolni: az egyik, hogy valami vírust összeszedtünk, ami kissé megbolygatta az anyagcserét (mert az tény, hogy sajnos jelenleg az sem működik...), a másik, hogy jön a tél, és elkezd ösztönösen raktározni a szervezet. (Ez is elő szokott fordulni.)

Azt mindenesetre nem hiszem, hogy hízás, mivel egyrészt nem ettem többet, mint eddig (és eddig fogytam), másrészt meg ilyen hamar nem lehet hízni.

2012. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen vírus, és a szervezet nem is készül a télre.

Ha emésztési problémád van, fordulj vele orvoshoz.


A menstruáció okozhatja.


Súlyt megtartani akkor lehet a kalkulátor adta kalóriamennyiséggel, ha előtte nem koplaltál.

2012. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor ha eddig koplaltam nem tudom ezt a sulyt tartani?
2012. szept. 27. 11:13
 4/9 A kérdező kommentje:
emésztésemmel nincs gond
2012. szept. 27. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Miket eszel? A gabonák, tej tönkre vágják a testet, a hormonrendszert- bármikor előállhat olyan állapot, mint a tiéd - meg rosszabb is.


Ha szénhidrát szegényen, tej és gluténmentesen eszel, akkor gondolom nem lenne ilyen gond. A kalória számolgatást meg azért felejtsd el, mert a világon senki sem tudja, hogy 55 kilós nőnek a te energetikáddal, életviteleddel mennyi energiára lenne szüksége RÁADÁSUL az energia csak egy üres mértékegység, függetlenül az élelmiszerek, tápanyagok hatásaitól.. tehát önmagában értelmetlen emlegetni.

2012. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menstruáció előtt a szervezeted elkezdi raktározni a vizet ezért 'puffadhatsz' meg kicsit. menstruáció után visszaáll :)
2012. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, menstruáció miatt is lehet.

De téved az, aki szerint nincs ilyen vírus, mert igenis van sajnos. Jelenleg is, pl. az egyik kollégám is beteg, és neki is így kezdődött, emésztési problémákkal. Szorulás (=puffadás), majd hasmenés, hányinger... Sajnos most van ilyen. Persze nem biztos, hogy erről van szó, de nem lehet kijelenteni, hogy kizárt.

Ezt nem a Kérdezőre mondom, mivel ő írta, hogy szerencsére nincs ilyen baja, csak annak a válaszolónak, aki szerint ilyen nem létezik.

2012. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos mikrobák, fertőzés miatt igencsak összetett problémáink lehetnek. A rosszul vagyok, megy a hasam csak látványos tünetek.


Igazából a bélflóra bármilyen változása hatással van ránk, az immunrendszerünkre, akár a hormon rendszerünkre is, gondolom. Baktériumfertőzések növelhetik a bél áteresztő képességét! Ez kisegítve gabonákkal, gyógyszerekkel, burgonyával.. olyan áteresztő beleket eredményez, ami mellet csoda ha nem válik allergiássá, ízületi beteggé, más autoimmun beteggé az ember.

2012. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, hagyd már a hülyeségeidet, meg a gabonáidat...
2012. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!