Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sokat ettem ma?

Nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

2 alma egyik zöld, fahéjjal, egy szelet ananász, borsó főzelék meg egy virsli

Nagyon ramatyul érzem magam tőle.. nem is tudok a tnaulni valóra koncentrálni csak arra, hogy miért ettem meg :(



2012. okt. 7. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ebédnyi adag, de ha te ilyenek miatt aggódsz, felkereshetnél egy pszichológust.
2012. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

igen ez rengeteg.xd

ember ha ez neked a sok evés akkor mennyit eszel amikor "normálisan" kajálsz?

Látnád én mennyit eszem már 3.napja, de holnaptól visszállok, pár nap alatt meglátom hiztam-e, ha igen akkor egy kis diéta..

2012. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy meg az elsőnek igaza van, ha normális fogyókúrát folytatsz illetve követsz akkor nem kéne miért bűntudatot érezned...
2012. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
78%
ha elárulom, hogy én mit ettem ma hülyét kapsz: Dupla adag marhahúsleves agyonra borsozva, aztán őzpörkölt-főtt krumplival, mexikói hagymás-kukoricás salátával, chilli öntettel, arra desszertnek rádobtam 4db túros-barackos rétest és az egészet szétcsapattam egy liter colával, a végén elszívtam egy gitans-t (az egy francia minőségi cigi) és rávágtam egy középkategóriás vörösbort :-D
2012. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

igen utolsó...

aztán majd ha 40 éves korodra cukros leszel vagy szívrohamod lesz ne csodálkozzál...

idióta.Ennyit zabálni.

2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen ! ez nagyon kevés, egy délelött kéne ennyit enned! sokszor egyél keveset és változatosabban egy nap még ha fogyózol is megkell enned egy szelet kenyeret is (mégjobb ha teljes kiörlésű) ha keveset eszel és gyakran érzed magad éhesnek, akkor a szervezeted a sok koplalás után annyira megörül a kajának hogy elkezdi raktározni zsírként mert fél hogy megint nem kap sok ideig, aki viszont egy nap legalább 5-6 x étkezik és sokszor keveset annak jó az anyagcseréje is és még akár fogyhat is.
2012. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem sok én ma reggelire ettem sült szalonnát kenyérrel hagymával paprikával, ebédre rántott húst uzsonnára megint sült szalonnát kenyérrel vacsorára megint rántott szeletet kenyerrel hagymaval.közben megittam 2 üveg kólat is napközben és 3 konyakmaggyet ettem meg 4 télifagyit. Azért 1 óra aerobikon is voltam meg szaunaztam de zabáltam. És még ezt se érzem olyan hú de soknak. De te nagyon keveset ettél sztem.
2012. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!