Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit ettem ma? Ez kevés...

Mennyit ettem ma? Ez kevés vagy ideális szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem diétázom, 51kg vagyok és lány, csak arra lennék kíváncsi hogy kb hàny kcal-t fogyasztottam ma és szerintetek ez ìgy ideàlis? Naszóval ma reggel kihagytam a reggelit de általában gyümölcsös zabpelyhet eszem vagy kefírrel vagy tejjel. Ma ebédre két közepes méretű sült fasírtot ettem egy kis krumplipürével és rajta meggyszósszal. Délután még ettem egy almát. Aztán 7 óra felé ezt már vacsorának szántam, megint egy almát és két szelet karaván csemege füstölt sajtot. Na ennyi volt mára, szerintetek kb hàny kcal, és kéne változtassak valamin vagy így jó?:)

2013. jan. 9. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

attól is függ hogy zsíros/zsírszegények voltak e a tejtermékek, de szerintem jó

ha mellette mozogtál is, persze!

az otthonülés + ezek az ételek sztem elhízáshoz vezetnének de egy pörhős, jövős menős sima napra ok

2013. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma nem ettem zabpelyhet, de egyébként zsírszegény tejjel szoktam enni
2013. jan. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!