Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sok volt/lesz mára? (többi...

Sok volt/lesz mára? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Ebédre egy tál húsleves 2db répàval, tészta nélkül, 2.-nak egy db sült csirkecomb(kevés olajban sült) krumplipürével. Nassolnivalónak ma ettem egy narancsot és egy almát + 5db túros sajtos rúdat (zsírszegény túróból készült) Vacsorára alma chipst vagy valami joghurtot fogok enni. Sok volt mára?Kb hány kcal lehetett?

2013. jan. 13. 16:54
 1/4 anonim válasza:
én ma megettem 3 virslit reggel másfél zsemlével meg mustárral. Ebédre meg vagy 2 tányér húslevest cérna metéltel, meg másodiknak 5 fasírtot rizi-bizi vel. vacsorára nem tudom mit fogok enni de szerintem az enyém sok nem a tiéd és ezétrt mér szerintem vacsizni sem fogok :/
2013. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja meg egy nagy töltött csirkecombot töltelékkel:/ !
2013. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor te is egyél alma chips-et vacsira!:) köszi a választ
2013. jan. 13. 17:26
 4/4 TomMunk válasza:

Hát... szerintem lényegtelen, ameddig egy kicsi... KICSI sportot legalább beviszel az életedbe :D ez lehet az, hogy 20 perccel később kelsz, hogy fuss a busz után, vagy az utcátokat kétszer keresztbe bringázod :D

Én 4. osztályig kissé túlsúlyos voltam ("kissé"), amikor is kivettek a régi iskolámból és bejárós lettem... azóta már gimnáziumba járok, folyamatosan rohanok... nincs is időm enni, és tartom a 75 kilómat azóta is (4. osztályban 150 centi körül voltam, most 200 körül járok, hacsak nem hagytam el ;))

2013. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!