Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 26nap alatt 1 kiló ment csak...

26nap alatt 1 kiló ment csak le, ez rossz?

Figyelt kérdés
Nem tudom mik az arányok, igazából a grafikon szerint már 2és fél-nek kellett volna (amúgy 54 kilóról szeretnék 48-ra lemenni) viszont 3 centi lement csípőből és derékból, ez rossz vagy jó arány?
2013. febr. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
jó gonolom közel vagy az "ieális" hoz
2013. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jajj lemaradt az összes D
2013. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyárra így is eléred a kívánt célt. Egyébként a nagy túlsúllyal rendelkezők indulnak be nagyobb arányban, az is főleg vízvesztés.

Milyen étrended van?

2013. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen...igazából eszem amit itthon főzünk...a gyorséttrermeket végleg elfelejtettem a csokifogyasztást meg úgy kb. az eddigi fogyasztásom 10 %-ára csökkentettem....igyekszem kerülni a zsíros husokat (mint a liba) de van hogy 10 órát suliba vagyok akkor sajnos nincs hova menni és csak a zsíros kajálda van
2013. febr. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!