Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha hetente háromszor futok,20-...

Ha hetente háromszor futok,20-25 percet, és a többi nap pedig lazább, cardio edzéseket csinálok, mondjuk azt is 20 percet, akkor az vezethet eredményhez?

Figyelt kérdés

10kg-t szeretnék fogyni, két év alatt szépen feljöttek rám a kg-k.. Szeretném leadni. Több, mint egy hónapja csinálom a cardio edzéseket, nem napi rendszerességgel, de hetente 2x biztos. Az étel mennyiségemet is lecsökkentettem, felére, mint ez előtt, és naponta többször eszem. Üditőket sikerült elhagynom.

Ha továbbra is igy csinálnám, szerintetek mennyi idő alatt sikerülne lefogynom ezt a 10kg-ot? előre is köszönöm. Lány vagyok, 17 éves.



#Lefogyok!
2013. márc. 6. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden felesleges, üres kalóriás ételt el kellene hagynod, nem csak az üdítőket, hanem krumplit, tésztát, sütit, kenyeret és úgy mindent, ami fehér lisztet tartalmaz. És akkor 10-20 hét alatt sikerülni fog a célod.
2013. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbálom. Sikerülni is fog, nagy az akarat erőm. Ha egy hónapot birtam, akkor többet is fogok. Már ez is nagy dolog, hogy sikerült elkezdenem:)

Köszönöm a válaszod, igyekszem majd.

2013. márc. 6. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
a mozgást emeled heti 4-5x1 órára fokozatosan.majd,ha fogytál akkor jó lesz súlytartásnak,amit írtál:) Sok sikert menni fog!
2013. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, igyekszem. És köszi :)

Menni fog. :)

2013. márc. 6. 12:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Az előbb néztem, 60 kg voltam több, mint egy hónapja. 1 hónapja, és 10 jnapja. Ma pedig 57. :) lassan, de sikerül :)
2013. márc. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!