Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéseket és étrendet...

Milyen edzéseket és étrendet ajánlanátok nekem egy 70 napos alakreformhoz?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 78 kg. Van rajtam egy kisebb nagyobb réteg zsírfelesleg, viszont egy jó ideje gyúrok, tehát izmos is a testem. Tehát egy szálkásító (zsírégető) diétára gondoltam. 70 napról lenne szó.


Szeretném, ha leírnátok, azt, hogy mit ne egyek/igyak és milyen edzéseket iktassak be.


Proteint port szedek, a jobbik fajtából (BioTechUSA) a gyúrás végett. Ezt szedhetem szálkásítás alatt is majd továbbra?


Tehát edzésformákat és főleg étrendeket várok, amikről bővebben írnátok.


Minden nap fogok csinálni magamról képet és videót, majd egy 70 napos "transformation" videót csinálok belőle.



2012. aug. 11. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az edzés témában írj a sport kategóriába ott vannak a fiúk akik tudnak neked tanácsokat adni :) illetve a protein porról is ők tudnak inkább :)

az étrendben tudok segíteni, ha esetleg nagyon kenyeres vagy akkor reggelire ehetsz 1-2 szelet kenyeret de teljes kiörlésű lisztből legyen, de ha megvagy nélküle akkor ehetsz bármi mást igazából a lényeg, hogy kisebb adagot mint szoktál. ebédre hús, túró, hal, tojás ilyesmik. vacsorára salátát ajánlok. persze ha kevés lenne a 3étkezés és megéheznél akkor gyümölcsöket egyél. igyál sok sok vízet, vagy zöld teát segít a fogyásban és még soksok jótékony hatása van [link]

Remélem tudtam segíteni :)



18/L

2012. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet.
2012. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tündérke1989 válasza:
Helló szerintem 16 évesen nem vagy rászorulva a Protein ra a legjobb az lenne ha a saját te súlyoddal edzenél és mindenből legalább 100-at 5x20-as szériákkal.
2012. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!