Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000-1200 kalória, nem...

Napi 1000-1200 kalória, nem ülő munka, heti 5x20 perc flabelos és heti 3x Tatarek Rezső 60 perces zsírégető tornája. Eredményes lehet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 13:32
 1/7 anonim válasza:
igen, de szerintem a kalória még kevés is, nekem edzések mellé minimum 1500 kell, és úgy is szépen fogytam
2013. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja csinálom ezt és csak egy kilót fogytam.Szerintem ez elég kevés.Ha többet ennék,akkor semmit nem fogynék.
2013. márc. 9. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Alacsony kalóriabevitel helyett magas hasznos tápanyag bevitelre kellene törekedni, Rezső tornát nem ismerem, heti 5x20 (100) perc flabélos helyett ennyi időt értelmes kiegészítő edzésre, tehát erősítésre, gyógytornára vagy önvédelmi gyakorlatokra lenne érdemesebb ráfordítani (a flabélosszal töltött idő tekinthető értelmetlennek, sajnos)
2013. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja járok flabelosra és sokkal keményebb,izmosabb a fenekem és a lábam is,kevesebb a narancsbőr,úgyhogy nem felesleges a Flabelos :-)
2013. márc. 13. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg sem próbálok vitatkozni. Biztos a taiboxolóknak is azért van jó seggük, mert annyit rugdossák egymást, hogy a sok rezgéstől feszes lesz.


Vajon ha traktorral dolgoznál akkor is ilyen jó eredményeket érnél el? Képzeld el napi 10 órában, bomba alakod lenne 1 hét alatt! :D

2013. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is kell vitatkoznod,én látom az eredményt és ennyi.

De mondd,neked nincs munkád,egész nap a gép előtt ülsz és beleszólsz mindenbe?Ez a foglalkozásod?Épp most olvasgattam kéréseket rólad,nagyon sokan utálnak.

2013. márc. 13. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Hasznald ezt a kalkulatort!


Ebbol kiderul, hogy hany kaloriat egetnel el egy nap, ha nem csinalnal semmit csak fekudnel egesz nap.


Mivel nem fekszel es meg eleg sokat mozogsz is, biztos hogy a kalkulator altal adott minimum kaloriat el kell fogyasztanod egy nap, ha normalis/egeszseges eletet akarsz elni es nem akarsz szenvedni.


Nem tudjuk az adataidat, igy az 1000-1200 lehet hogy neked sok is.

De az is lehet (es ez valoszinubb) hogy meg keves is, foleg, hogy sportolsz rendszeresen!


Ezzel nem eri meg viccelni, ha a kalkulator azt mondja, hogy te napi 1400at egetsz el "fekvessel", akkor tessek napi 1400-nal tobbet enni (ha tovabbra is ilyen sokat mozogsz) kulonben nagyon porul jarsz!

2013. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!