Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így lehet a fogyásomnak...

Így lehet a fogyásomnak eredménye?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, lány, 165 centi és kb. 57-60 kg. Totál nem vagyok sportalkat. A diétával nincs bajom, napi 700 kalóriával elég boldogan el vagyok, gyümölcsön-zöldségen, alacsony kalóriás ételeken. Napi egy óra kényelmes kocogást tudok maximum bevezetni és valamennyi sétát. GÁZul hangzik, de olyan kis vékonycsontú vagyok, hogy az eddigi legideálisabb testsúlyom a 46-47 kg volt. Valszleg mert totál nem vagyok izmos, és ezzel a súllyal voltam kábé arányos. Továbbra sem szeretnék izmos lenni, csak az utóbbi időben eléggé elpuhultam, kis párnák mindenhol, narancsbőr, satöbbi. Tanács?

2013. márc. 13. 17:23
 1/2 anonim válasza:

Egyél rendesen minden nap amit csak akarsz!

A vacsit max 17.00 ig vezesd be!

Ha mozogsz is akkor tuti a fogyás!

Ne használj semmi baromságot amit a médiában reklámoznak!

A lassú fogyás eredménye: nem hízod vissza amit sikeressen le adsz!!!!

Minden agyban dől el ! Ha rá görcsölsz akkor nem fogsz fogyni.

Sok sikert.

2013. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kocaka válasza:

Nem teljesen értek egyet az előttem szólóval, mert a vacsora legkésőbbi időpontja attól függ, hogy meddig vagy ébren...

Mert ha mondjuk 17:00-ig megvacsorázol, de még éjfélkor is fentvagy, olyan éhség fog rádtörni addig, hogy úgyis enned kell mégegyszer...

Viszont abban egyet kell értsek, hogy egyél normális kajákat!

Én annak a híve vagyok, hogy sokszor keveset! Mert akkor sosem terheled meg a gyomrod, viszont lesz normális energia, és tápanyag beviteled.

Mert így hogyha ilyen bio kajákon meg ilyeneken élsz, nemfeltétlen viszed be azokat, amiket kellene... Hiába van ráírva a csomagolásra...

A napi néhány óra mozgás (séta, kocogás) teljesen jó ötlet :)

Még annyit tudnék tanácsolni hozzá, hogy öltözz be picit, hogy meleged legyen, és izzadj, mert akkor ég a zsír rendesen.

Ha még szabadidőd engedi, lehetne csinálni pár aerobikos gyakorlatot, illetve kis súllyal súlyzós gyakorlatot. Amivel azt érnéd el, hogy szálkásodnál, plusz picit erősebb lennél, de nem észrevehetően, csak érzésre :)

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!