Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lézeres zsírfagyasztás....

Lézeres zsírfagyasztás. Valaki volt már ilyenen? Milyen eredménye volt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Ezek a legnagyobb zsákbamacskák véleményem szerint, amelyeket a modern technológia tálcán kínál.


Lézeres zsírfagyasztás, műtéti beavatkozások, zsírégető tabletták, stb. - mind egy lére mennek. Nem elég, hogy az ember a kényelem miatt hízik el, de még a kényelem által akar lefogyni is. Mert sokan azt hiszik, hogy könnyebb befeküdni műszerek alá, mintsem kitartóan dolgozni azért, hogy elérjék amit akarnak. És valóban könnyebb is- az már ne zavarjon, hogy néhány hónap múlva esetleg visszajön a duplája a leadott súlynak, vagy ami még rosszabb, keringési és egyéb belső szervi problémáid lesznek, a mesterséges beavatkozások miatt.


Az anyatermészet nem hülye. Az emberi test sem hülye. Az egyetlen aki hülye, az a fogyni vágyó személy, aki olyasmihez nyúl, aminek soha nem lenne szabad a testéhez kerülnie. Főleg akkor nem, ha még csak nem is élet-halál kérdése, csupán annyi, hogy valaki nem képes saját erejéből megoldania a problémáját, hanem inkább " szakemberekre " bízza a dolgot, akik örülnek a sok lusta baromnak, akik megtöltik a zsebüket azért, mert még dögök, hogy naponta megsétáltassák magukat és TALÁN, talán, amikor étkeznek, akkor ne zabáljanak, hanem táplálkozzanak, és egyből lemenne némi zsír lézer nélkül is.

2013. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást, bár nem kaptam a kérdésemre választ.

Ha a lusta barmot rám értetted, akkor nagyon köszönöm ezt a minősítést!

Terhesség és szoptatás utáni felszedett kilókat szeretném leadni, minden nap tornázok és diétázom is, eddig január 1 óta 13 kg-t fogytam; tehát nem érzem magam lusta disznónak, egyszerűen csak érdekelt volna, hogy milyen tapasztalatai vannak olyan embereknek, akik valóban kipróbálták...

2013. febr. 21. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nincsenek csodamódszerek. Még ha az embernek van pénze ilyenekre, akkor sem működnek. Ha január óta ennyit fogytál, akkor jól kevered a lapjaidat (jól táplálkozol), ezt nem lehet és nem is ajánlott siettetni.
2013. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Pont ugyanazt a lényeget akartam közvetíteni, amit TáplálkozásHarcműves is leírt. Az én stílusom más volt, de a lényeg ugyanaz.


Amúgy pedig nem, kétségkívül nem téged minősítettelek, kérdező, ugyanis az egész mondandómat általános formába írtam, úgyhogy neked sem volt okod rá, hogy magadra vedd.

2013. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. csak gondoltam ha valakinek már bevállt, esetleg elgondolkodok rajta ha eljön a stagnálós időszak... :)
2013. febr. 21. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A stagnálós időszakon túllehet lépni műtéti beavatkozások nélkül. Ezzel most komolyan újat mondtam volna ?
2013. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves WhiskysKávé!

1 - ez nem műtéti beavatkozás,

2 - tudtommal ez az oldal azért van, hogy az ember kérdezzen, tapasztalatokat cseréljen.

Sajnálom, hogy te arra használod, hogy névtelenül kiélhesd modortalanságodat!

Igen, képzeld tudom, hogy vannak módszerek a stagnálás átvészelésére, de tudod egy kisgyerek mellet nem mindet könnyű megvalósítani! Igen, érdekelt, hátha valakinél már működött ez a módszer, mert igen, néha jól jönne egy kis külső segítség, de gondolom te se azt nem tapasztaltad, hogy milyen mikor az embernek szülés után megváltozik a teste és milyen érzés, mikor kétségbeesetten próbálod visszahozni a 'régi formádat' - ha ezeken végigmentél voln, valósznű, hogy nem beszélnél ilyen IQ0 stílusban!

2013. febr. 21. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látszik itt minden anyuka vérig van sértve, ha nem azt kapja, amit hallani akar.


Akkor most minden tisztelettel írom, hogy felőlem PAZAROLHATJA bárki a pénzét bármilyen zsírcsökkentő beavatkozásokra, az már egy másik dolog, hogy ugyanazt az eredményt el lehetne érni, ha egy kicsivel többet tudna a test működéséről, de ha ez nem érdekli, hát ez van.


Gondoltam ha már többet tudok ebben a témában, mint Ön, akkor a lehető leghasznosabban válaszolok. A fennakadások miatt viszont úgy látszik, hogy a lényeget nem sikerült leszűrnie.

2013. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem én vagyok itt az első anyuka akivel arrogáns volt...

Lehet, hogy maga az überász a témában, csak ahhoz nincs elég intelligenciája, hogy különbséget tegyen tanács és tapasztalat között. A kérdés így szól: Valaki volt már ilyenen? Milyen eredménye volt?

Nem pedig így: Valaki nagyonokos megmondaná tirpák stílusban a nagyonfrankót?


De a maga szösszenetit még csak tanácsnak sem nevezném, hiszen csak ócsárolásról szól, nem konkrétumokról.

2013. febr. 21. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Önnek feltehetően igaza van, az arrogáns stíluson egyhamar fennakadnak sokan, főleg ha nőből vannak, mert ilyenkor az érzékenység némileg eltompítja a gondolkozást, és a mondandóból a lényeg szépen kicsúszik, csak a külsőség marad meg. Ez nagy kár, de előbb utóbb mindenki megtanulja hanyagolni a felszínességet, és inkább a dolgok mélyére nézni.


A maga kérdése úgy szólt, hogy " Valaki volt már ilyenen? Milyen eredménye volt? ", ergo nem azt írta, hogy " Valaki volt már ilyenen ? AZ írna nekem tapasztalatokat ? ", hanem olyan formában írta kérdést, amely nem feltételez egy konkrét ezen beavatkozásban részesülő válaszolót, hanem bárkit, aki amúgy olyanokról IS tud írni, akik keresztül mentek egy ilyen beavatkozáson ( de konkrétan nem szükséges, hogy kizárólag személyes tapasztalatokkal rendelkezzen ).


Ha érvelésről van szó, ne kötekedjen akkor, amikor nincs igaza. Ön akárhányszor arrogánsnak nevezhet engem, én viszont akárhányszor bebizonyíthatom Önnek, hogy egyrészt nem fogalmaz helyesen, másrészt nem tud érvelni, ráadásul intelligencia szempontjából sem áll felettem.

2013. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!