Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriabázison mennyire...

A kalóriabázison mennyire pontosak a kalóriaértékek?

Figyelt kérdés
Nektek bevált ez az oldal? Fogytatok vele?

2013. márc. 17. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az értékek pontosak, de kisebb különbségek lehetnek a megadott értékben másokhoz viszonyítva, pl ha egy hús fehérjetartalmát nézed lehet egyiknél 19, a másiknál meg 22 gramm is ugyanarra ezzel nagyon nem kell foglalkozni, sőt valójában lehetnek ekkora eltérések.


A fogyási programját viszont egyáltalán nem ismerem.

2013. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosak, de ahogy a fölöttem lévő is írta kisebb eltérések lehetnek. Én hétfőtől kezdem el a fogyókúrát a kalóriabázis segítségével, csak lesz eredménye.
2013. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már egy hónapja használom, ez alapján eszek minden nap. Beállítottam a célt, a grafikonon nézem, hogy hol is kéne tartanom. Aztán mindig megpróbálom KICSIT alább vinni a napi kalóriabevitelt (a még elfogadható értékben maradva), s ez ösztönöz, a segítségével fogytam az első jópár kilómat! Mivel tudsz választani, így te is látod, hogy mit eszel, mit viszel be az adatbázisba. Sokszor a csomagoláson levő értékeket viszik fel az újként, én is szoktam ezt tenni.
2013. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 17. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
En tegnap kezdtem el hasznalni. Külföldön elek, ezert a legtöbb dolgot ujkent viszem be, az itteni adatok alapjan. Remelem, hogy segit, hogy latom, mennyit eszek. :)
2013. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!