Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 168/65 kg hoz ez jó? 1,623kcl ...

168/65 kg hoz ez jó? 1,623kcl 168CH 45zsír 149fehérje?

Figyelt kérdés
Mozgás megvan,mégis lelassult a fogyásom,78 ról indultam augusztusban.. MIért?

2013. márc. 24. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Mert egyre kevesebb a súlyfelesleged.

Meg mert baromi sok szénhidrátot eszel, nyilván nem 168g ch mennyiségű zöldséget eszel.. ugye.

2013. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy te válaszolsz,köszönöm.sajnos 150g szénhidrát alatt kész vagyok teljesen,fáj a fejem stb...Próbáltam a paleot de nem ment,

Gondolom ha lejjebb viszem akkor a zsírt kéne növelni az meg nembírom..utálom a zsíros kaját :(

2013. márc. 24. 23:11
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként ebből kb fele CH van nemzöldségből
2013. márc. 24. 23:13
 4/6 anonim válasza:
168g sok? Hát akkor mit mondjak? 480g ot eszem tömegnövelés alatt és képzeld zabpehelyből tk kenyérből és rizsből viszem be! De már érzem hamarosan cukorbeteg leszek nincs sok időm hátra...
2013. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A cukorbetegség krónikus anyagcserezavar, testépítő tesa, még évtizedekig nem kell különösebben tartanod.. aztán meg majd igen, de hát sem engem, sem téged nem érdekel az egészséged. Akkor miről beszélünk? :D


Kérdező, hát próbálkozni kell. Az a helyzet, hogy nagyon rá lehet állni a cukrokra, keményítőre, és tényleg elvonási tüneteket tud okozni a csökkentésük. Ez az ún. inzulin rezisztencia állapota, ami igazából egy fizikai függőség. De egyébként ez pár hét alatt megszűnik általában.


Ismered szerintem a véleményem, azt nem tudom írni hogy jó amit csinálsz (ha jónak tartanám akkor én is így ennék mint te) de fogyhatsz vele!

2013. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Remek kedves testépítő csakhogy én nem tömegelek :D

Köszi TÁpi :)

2013. márc. 25. 19:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!