Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki segítene a kcal számolá...

Valaki segítene a kcal számolásban? Illetve milyen volt a mai napom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem diétázom, bocsi hogy a fogyókúra részhez írom.. Csak kíváncsi lennék ma mennyit fogyasztottam, és hogy soknak/ pont jónak számít e. Szóval reggeli: teljes kiőrlésű kifli (80g) Ebéd: 3-4db rántott karfiol + joghurtos saláta (kb.100g) Desszert: 2db extra kakaós beigli (egy db kb. 60-70g) Vacsora: Ugyanaz a kifli mint reggel + egy nagy alma. Nagyon köszönöm ha valakinek van ideje és kiszámolja vagy legalább aki ért ehez körübelül megmondja. Kérlek, hogy kalóriatáblázatos oldalakat ne linkeljetek, mert tudom hogy én is megtudnám nézni, de kíváncsi vagyok nektek mennyi jön ki. Minden válaszónak jár a zöld kéz:)
2013. márc. 29. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A karfiol nem tudom hány gramm lehetett, így egy adaggal számoltam, ami 150 g volt. Szóval nagyon sacc per kábé 1247 kcal volt, de lehet valamivel több vagy kevesebb.
2013. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kifli kb 220-240kcal

ebéd rántott karfiol kb 300kcal

jighurtos saláta kb 100kcal

bejgli kb420kcal

kifli kb 220-240

alma kb 100kcal

kb 1300-1500kcal


Ha teheted egyél a kiflikhez sonkát/főtt tojást/sajtot és salátát/uborkát/retket/újhagymát is(épp szezonja van, ezek olcsóbbak)

2013. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
www.kaloriabazis.hu
2013. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!