Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek beválhat hogy ha...

Szerintetek beválhat hogy ha úgy fogyókúrázok hogy ha napi 1000 kcal viszek be a szervezetembe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szénhidrátból: 80-90 grammot,zsírból:50-60 grammot, fehérjéből: 50 grammot fogyasztok...És a fogyókúra közben szobabiciklizek mindennap fél órát. Szerintetek így tudok majd fogyni vagy változtassak valamin? :)
2013. márc. 19. 20:55
 1/3 dieta ***** válasza:

Napi 1200 kalóriát el kel fogyasztani ez az alsó határ amit egészség kockáztatás nélkül fogyaszthatsz.

javaslom nézd meg fogyokura.w.gp/fogyi.html

2013. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem biztos, hogy igazam van, de én az 1000kcal-t kevésnek találom. Ne éheztesd magad, inkább próbálj meg többet mozogni, pl.: fuss, a futás a hamarabb meghozza az eredményét, mint a biciklizés. Persze attól is függ, hogy mennyire vagy kondiba, de még ha biciklizéssel is kezded én csak javasolni tudom, hogy térj át a futásra. Régebben én is a biciklivel próbálkoztam praktikusabbnak, egyszerűbbnek tűnt, de jelentősen sokat kellett érte tekerni, hogy valami látszódjon is rajtam. Utána kezdtem el futni és csak úgy peregtek rólam a kilók, így csak ajánlani tudom, de a kérdésre visszatérve, szerintem érdemes lenne itt kiszámolni a napi szükségletedet, nehogy ebből legyen majd baj :) :

[link]

2013. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

persze, hogy bevállik egészen 1-2 héten keresztül, majd a végén már úgy fogod kívánni a kaját, hogy mértéktelen zabálásba kezdesz. Én az ilyen villámdiétáktól mindig csak híztam.

Viszont ezzel az életmód váltással fogytam 35kg-t:

[link]

2013. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!