Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ham-Let, puffasztott búza estére?

Ham-Let, puffasztott búza estére?

Figyelt kérdés

Egy darabba 35 kcal van.

Este nem baj ha be kapok belőle vagy kettőt, ha nagyon éhes vagyok, és működjön az anyagcserém?


+ma ettem egy kicsi lángost reggelire, meg nagyon kevés kínai kaját(nem eszek ilyet, de nem volt más kaja) ettem...nagyon elrontottam vele a mai napom ?:S

Sajnos nem itthon voltam, és csak gyros, hamburger meg kínai volt..Ma estére már csak 3db epret meg v kettő ilyen Ham-Let-et eszek meg.

(citromos vizet iszok estére)

Jo lesz így a mai nap? Nagyon lelkiismeretem van :(

Már 5 kg-ot fogytam, erre a mai nap :(


2013. ápr. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Se estére, sem semmikor nem jó egyik sem.
2013. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor mégis mit kéne ennem?
2013. ápr. 11. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális kaját!

Ha nem eszel kenyeret, egyél paprikát!

Oszd el normálisan a zsír-ch-fehérje beviteled.

Azzal, hogy egy nap rosszat ettél, nem baj, előfordul. Viszont többet ne legyen ilyen, folytasd a normális étkezést és nem lesz semmi következménye a kínainak, a lángosnak stb.

2013. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma egy melegszenyás zsömlét ettem reggelire, meg most csinálok salit. Végre visszatérhettem :D
2013. ápr. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!