Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 közepes alma hány kalória?...

1 közepes alma hány kalória? Vagy hány gramm? Kalória bázis szerint 78 kcal, de más oldalakon 30-at is olvastam.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nagy a szórás, el nem tudom képzelni, hogy egy leves, savanykás alma közel ugyanannyi kalória lenne, mint egy tömöttebb, édes... Én egy 18-20 dekásat neveznék közepesnek, azt hiszem, a táblázatok nem tudom, mit neveznek annak.

Nem lehet pontosan számolni, de úgyse tudod azt sem, mennyi kalóriát használsz fel... Túlzott fontosságot nem tulajdonítanék neki, de persze nem vagyunk egyformák.

2013. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
veszel szépen egy digitális mérleget 3000 ft-ért, és leméred az adott almádat. Utána meg megnézel egy NORMÁLIS kalóriatáblázatot, ahol látod majd, hogy 100g alma 30kcal. Oszt matek...
2013. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen mindegy mert az alma alma tehát nem hízol el a rosttartaloma csomagolt cukor miatt ellenben ha ugyanannyi cukrot ami az almában van külön ennéd meg alma tehát a rostja nélkül az pillanatok alatt a vérbe kerülve az inzulinra a frászt hozva az rögtön a zsírsejtekbe paolja őket! Szóval ne a kalóriákat nézd hanem azt hogy mit eszel mert megehetsz napi 3000 kalóriániy gyümölcsöt és szöldséget és tök egészséges leszel és nem hízol miközben ha 2000 kalóriányi disznózsírt ennél úgy rosszul éreznéd magad tőle biztosan és elhíznál mint a malac, nem beszélve a büdös és fagadós izzadságról!
2013. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!