Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen laktató, de kevés...

Milyen laktató, de kevés kalóriájú ételek vannak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
zöldség,gyümölcs,csirke,teljes kiőrlésű kenyér. ilyenek.
2013. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Azért a teljes kiőrlésű kenyérben van kalória rendesen.

Nagyrészt zöldségek amit keresel.

2013. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

első vagyok.

az is igaz,de kevesebbet eszel belőle mint a fehérből :D

ja elne felejtsem:

tojás is,sonka,vagy a kétszer sült :D

2013. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Emberfüggő, mi laktat, nálam még a napszak is számít. Én napközben tojással nem lakom jól, a gyümölcstől pedig éhes leszek... Nekem az olajos magvak válnak be s a sült zöldségek. Ezeket tekinthetjük kevés kalóriájúnak az esetemben, mert elég kevéstől jóllakom. Ha mennyiség kell (s pont könnyed ételre vágyom), akkor jön a saláta a sült hagymával s mikor mivel :)

Ki kell tapasztalni ezeket.

2013. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ian Catman válasza:

4-nek igaza van, hogy emberfüggő. De fontos az is, hogy neked is jól essen, ne úgy kelljen magadba tömni. Ahány embert megkérdezel, annyi mindent fog ajánlani.

Én a SZEMÉLYRE SZABOTT (tehát saját magad által kikisérletezett) műzlit mondanám, ami NEM a boltban előre kapható műzlikeverék, illetve az csak egy alap. Az alap gabonapehely, búzapehely, búzacsíra, zabpehely. Erre jön a méz (nem cukor!), mazsola, mogyoró, dió, banán, és tetszés szerinti gyümölcs alapok. Erre kevés kaukázusi joghurt, és felönteni tejjel ízlés szerinti sűrűségre. Ha ezt így csinálod, fél napig teli lesz a gyomrod, és teli van tápanyaggal, vitaminnal. De magadnak válogasd össze, miből mennyi kell. Én 78kg/F vagyok, az alaphoz 1 evőkanál méz, egy teljes banán, evőkanál mazsola, 1 dl. kaukázusi joghurt, és kb. 2-3 deci tej kell, plusz a gyümölcsök, ami van.

Megjegyzem, a banán energiabomba, magában is laktató, de nem hízlal, és teli van hasznos tápanyaggal. A banánnak csak két negatív hatása lehet, arra hajlamos embereket meghajthat, vagy többlet gázokat produkál, de ez nem vészes, nem is általános. A másik, csak arra hajlamosaknál, a túlzott K-vitamin bevitel (a K vitamin a Ketamin szlengje), amely vérzékenységet gátol, ez jó, de ha trombózisra hajlamos valaki, vérrögöt képezhet. De napi két-három banánnál nem érdekes, csak ha kilószámra eszi az ember.

Én már éhes lettem...

2013. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gombaételek.
2013. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!