Ez beteges?

Figyelt kérdés

1. ez így mennyi kalória?

2 db diós kosárka, tetején csokival ( kb 5 centi átmérővel)

4 db kínai krémes (krém+méz+dió) 1 db: 50 gramm

+ kevés főtt hús

Szóval nem tudom hány kcal, de tegnap nagyon bezabáltam édességből, ezért ma diétázni akartam mivel amúgy is fogyózom de ezteket megettem. Bevettem egy evőkanál keserűsót ( több már nincs) + 2 órát aerobikozom. ( 1 óra norbi aerobik, könnyű táncos, kis erősítéssel) + 40 perc rubint réka teljes átmozgató program + 20 perc hasizom.

Ez beteges? És ha nem akkor fogyhatok még ma?



2013. máj. 6. 16:53
 1/5 anonim válasza:
beteges
2013. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha fogyozni szeretnel nem szabad ilyet enni kb azzal amit ma edzettel a 3/4 ledolgoztad de hogy meg foggy tobbet kellene ma
2013. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem régen fogyózni, és csak 5 kilót akartam leadni, de lassan fogytam csak, kníoztm magam+ közbejöttek az ünnepek, és felszaadt 1-2 kiló,de nem tudtam visszaállni az étrendre, híztam és híztam, és egyre rosszabb lett az életem. Magányos voltam, depis lettem és 52kg-ról felhíztam 67-re. Azóta újra kezdtem a diétát és 61 kg voltam , tehát már csak 9 kiló kell, de tegnap megint zabáltam mert ballagás volt, és megint nehéz volt visszaállnom ezért próbálom megakadályozni hogy megint visszatérjen a rémálom mert mindjárt nyár és még azért sokat kell fogynom. :/
2013. máj. 6. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem szabad ilyeneket ennem, nem is terveztem, csak megint sikerült visszaszoknom az édességre :S

edzek még többet?

2013. máj. 6. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok ez, bőven lemozogtad már. Másik meg hogy szerintem nem kéne senkinek sanyargatnia magát. Gondolom fiatal vagy, komolyan meg akarod magad vonni az összes finom falattól az elkövetkezendő éveidben? Sose leszel így boldog. Én azt mondom hogy egyél egészségesebben, sok zöldség-gyümi-hús, de emellett belefér a most kapaszkodjatok meg diétázok de beleférhet a KRISTÁLYCUKORRAL(:OOOO) készült süti(:OOOO) meg egyéb is.

Én 170cm és 54-55 kg vagyok, tegnap is ettem csokis muffint. Mértéket kell tartani, és sportolni, ennyi a titok. :)

2013. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!