Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye, hogy ez nem beteges?...

Ugye, hogy ez nem beteges? Mindenki így csinálja, nem?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint beteges az,amit csinálok. Annyi az egész,hogy számolom a kalóriákat. Pl. megkínáltak jegeskávéval vagy alkohollal,nem fogadtam el,mert sok benne a kalória. Vagy ha voltunk valahol,és zsíros volt a kaja,akkor nem ettem meg. Ha valamilyen buliba megyünk,akkor előtte nem eszem 4-5 órával(közben sem),hogy lapos maradjon a hasam. Ha strandra megyünk,akkor aznap semmit sem eszem. Heti 4x-5x járok konditerembe.

De aki fogyni szeretne,az így csinálja,nem? Számolja a kalóriákat,sokat mozog stb.


Jaj,és szerintük koplalok..Pedig normálisan étkezem,pl. mai nap eddig:

reggeli : 80 g tk kenyér vajjal és zöldségekkel

tízórai : - , nem voltam éhes

ebéd : 10 ek. brokkoli krémleves, spenót zöldségfasírttal és 1 barack desszertként

uzsonna : spenót zöldségfasírttal (terv)

vacsora : - , buliba megyünk

+ hajnalban (4 körül) megettem egy joghurtot,mert szédültem és nagyon fájt a hasam..szintén bulizni voltunk tehát 12 óráig nem ettem


Ti is így csináljatok,nem?


171-2 cm/57-58 kg


2011. szept. 24. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy számolod a kalóriákat, de amit csinálsz az túlzás.

"Jaj,és szerintük koplalok.."

"Ha strandra megyünk,akkor aznap semmit sem eszem."

Na ez mi, ha nem koplalás?

2011. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem normális,és igen is koplalsz. Ja és szerintem nem is kellene fogynod.

Igaza van a barátaidnak,már túlzásba viszed.

2011. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem koplalgatsz.

3 óránként kell enni,főleg diéta alatt.

Nálad meg vannak 5-12 órás kihagyások és nem alvás közben.

A fehérje megvonás meg a lehető legnagyobb öngól,amit a tested a feszesség ellen elkövethetsz.

Igaza van a barátaidnak,nem értesz hozzá és idővesztegető,önkínzó butaság amit csinálsz.

2011. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem íróknak igazuk van! De mégis hány éves vagy? Nem lehetsz több 16-17-nél...
2011. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű út vezet az anorexiához. Sebaj, majd elfogysz, és a kórházban felhizlalnak.


Ja, és megnyugtatlak: masszívan koplalsz, és BETEG vagy, de te tudod!

2011. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, h nem normális amit csinálsz, és ezt te is tudod! Mániákus diétázó lehetsz, és most gondolom hallani (olvasni) akarod, h "jaj, milyen keveset eszel".

80 g kenyér, 10 evőkanál leves...normál esetben ilyeneket senki sem mér, számol.

2011. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebédre még simán ehetnél többet, sztem még reggelire is.

Nekem is voltak ilyen időszakaim, de a magasságodhoz tényleg semmi szükség erre a koplalás szerű izére, strandon én sem nagyon tudtam ennyi, m teli hassal se napozni, se úszni, se ugrálni nem lehet, de én úgy indultam el hogy ettem, + főtt kukit, vagy valami gyümit vagy ilyesmit azért ettem.

2011. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a hozzáállás értékelendő lenne, viszont abból, hogy egy étkezést kihagysz, mert nem vagy éhes, 4-5 óráig nem eszel hogy lapos legyen a hasad --> következik, hogy eléggé félre érted az egész lényegét :D ami nem baj, csak feltételezi, hogy nem érted amiről szólna. a tápanyag ellátás ugyanis gyakorlatilag fontosabb, mint maga az energiabevitel. bár lehet egyformán fontos a kettő..
2011. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet nem csinálok, hogy ha buliba vagy strandra megyek, akkor aznap nem eszek semmit, vagy előtte x órával.

Én is mániákus vagyok, de te még rajtam is túlteszel. :D

2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!