Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek megéri, ha 90kg-va...

Szerintetek megéri, ha 90kg-val Rubint Réka 20 perc önmagadért című dvd-ről tornázom a hasi részre? Persze, mellette szoktam kardiózni is (kocogás, biciklizés). Vagy csak zsír alatti hasizomnyaggatás lenne? Lenne értelme?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a hasam is formálódna. Főképp az a terület a legnagyobb problémám. Ugyanakkor tudom, hogy nincs lokális zsírégetés, de hátha segít a formálódásban.


köszönöm a válaszokat


2013. máj. 8. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Már tudod hogy nincs lokális zsírégetés... Ne csak a hasit csináld.

Azért van értelme, mert a lényeg az, hogy több energiát égess el, mint amit beviszel.

Ha már a hasad izmos (mégha a zsír alatt is) akkor amikor fogysz, akkor az izom kevésbé fogy el, lesz tartása a hasadnak.


Én 70 kg ról indultam 2 hete ugyanezt csinálom, heti 3 -4szer. 2 blokkot. Derekam 77 cm ről 72 cm lett, és lement 3,5 kg...

Hasizmon észrevettem hogy jobban bírja, a másik, hogy a karomon nem lötyög annyira a bőr. Mellette mást nagyon nem csinálok

(Ha nincs nálam smmi holmi, akkor a 8.Emeletre gyalog járok, és 2,5 km -t biciklin teszek meg. ) Bár a cél nekem nincs messze, még 7 kg, mivel magas vagyok, de nagyon nehezen álltam neki.

Kitartás

2013. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lány vagy fiu? Szerintem ez fontos kérdés, mivel más az anatómiai felépítés... Én speciel jártam konditerembe régebben, soha nem szedtem semmi féle étrend kiegészítőt, szteroidokat, csak természetes anyagokon éltem és élek. 136kg/ 203 cm vagyok, és majdnem kocka hasam van. Napi kalória bevitelem 3500-5500 kalória körül van, de mégsem hízok. Megfelelő mozgással a zsirosodást lehet gátolni, és a kalóriát az izomzat számára küldeni. Vannak különböző szerek amik segítenek a zsírosodás megakadályozásában, de miután a szervezet már telitődik- nincs tovább hatásuk. Az ilyen Rubint Réka féle dvd szórakoztató műsor csak marketing áldozattá tesz, magadnak kell kikisérletezni azt az összehangolt mozgás folyamatot, amivel te uralkodsz a tested felett és nem a tested te felettted. Nem pár hét meg hónap ez a folyamat, de hosszútávon tudod alkalmazni (több évtized)amikor begyullad a hasad izomzata valamilyen mozgás után, az az első lépés, arra reagál, és ott kezd el energiát magához szívni az izomzat, amit a zsirból tud fedezni (először kicsit fáj még mozogni is, de az a hatásfok első jele)
2013. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!