Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1000 kalória bármikor?

1000 kalória bármikor?

Figyelt kérdés
Egy nap ennyit eszek de van olyan hogy délután eszem meg az 1000et akkor is fogyni fogok? Általában reggel egy müzlit eszem de ugye az max 100kcal és olyan 3óra után meg meg eszem a maradék 800-900kcal, így is fogyok ugyan úgy?
2013. máj. 30. 16:52
 1/3 anonim válasza:

1000 kalória elég kevés, fogyni fogsz tőle, de a szervezetnek ez nem elég, főleg ha még edzeni is szeretnél mellette.

Ha normálisan szeretnél fogyni (úgy hogy nem jön vissza, amint abbahagyod és a szervezetnek is jó), akkor javaslom keress egy dietetikust vagy tanácsadót, aki összeállítja az étrended. Ugyanis a kalória önmagában nem elég, az se mindegy, hogy mennyi szénhidrátot eszel. A rendes étrendhez kell a nem, kor, milyen munkát végzel, jarsz-e edzeni stb...

2013. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogsz fogyni, mivel a napi 1x étkezésnél(ne haragudj, de a müzlit nem veszem ételnek) a szervezet annyira ki van éhezve, hogy jobban raktároz. ha mondjuk nem 1000, hanem 1200 kalóriát vinnél be, közte fehérjét is, mert az fontos hogy ne izmot veszíts és legalább 3x ennél normális kaját(nem, nem müzlit) ha már többször nem tudsz akkor fogynál. de mindenesetre jobban mint így az biztos.
2013. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztos fogysz így is..de az tényleg igaz hogy be kéne osztani minimum napi 3X-i étkezésre..Én is az 1000 kalóriás diétát csinálom már két és fél hónapja és 17kg fogytam...Sok sikert.
2013. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!