Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb mennyi kalória van egy...

Kb mennyi kalória van egy csomag (85 g) sós földimogyoróban (Mogyi márka)?

Figyelt kérdés
A csomagolásán nincs rajta...
2013. jún. 19. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagy valoszinuseggel ugyanannyi, mint a tobbiben, nagyon itt nem lehet az osszetevokkel jatszani :)


100 g = 610 kcal, azaz 85 g = 518 kcal.


Remelem nem etted meg egyszerre, ez kb. a harmada az ajanlott napi kaloriamennyisegnek.

2013. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: Miért, mi van akkor, ha egyszerre megeszi? Az egyik (nem a legapróbb) étkezése el van intézve (nekem ez elég szolid étkezésnek számítana, ennék még mellé valamit, bizonyára zöldséget, mert hiányozna a lédússág, igaz, én nem nagyon eszem földimogyorót). A párom éhesen a dupláját is képes bevágni, pedig neki is vigyáznia kell a vonalaira.
2013. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2, en vagyok #1.

En pont az ilyen kis nasik miatt hiztam meg, igy igenis erzekeny vagyok az "egyunk meg 500 kcalt a semmi kedveert" temakkal, es nem szeretnem, ha mas is beleesne ebbe a csapdaba.


Meg ha ezel is melle zoldseget vacsira, akkor sem a mogyoroval fogsz jol lakni, hanem a zoldseggel. Egy kis zacsi mogyoro nem laktat, ellenben 500 kcal-bol akkora tal egeszseges es taplalo etelt osszerakok, amit megenni sem tudok.

2013. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Nem a semmi kedvéért, ételnek. Persze, akinek a mogyoró nass (önmagában nekem se normál étel, de nassolni is extrém ritkán szoktam egyes olajos magvakat, de a tápanyagtartalma és laktató hatása alól akkor sem tudom kivonni magam), s éhes marad tőle, az vigyázzon, nem vagyunk egyformák. Számomra laktatóak a nagy zsírtartalmú ételek. Valahol megértelek, de szólnom kell, ha olyan dolog tiltását látom, ami önmagában nem gond, csak egyesek esetében...
2013. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nagy mennyiségben inkább telítetlen zsírsav van benne ami nem hízlal
2014. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem minden nap eszik meg ennyit, nem fog meghízni tőle...néha simán belefér szerintem..arról nem is beszélve, hogy sokkal egészségesebb, mintha egy zacskó chipsre csábult volna el az illető :) (persze a sótlan változat lenne az igazi!)
2014. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!