Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utánanéztem és egy csomag...

Utánanéztem és egy csomag Bake Rollsban kb.500 kalória van. Tehát akkor ha egy nap megeszek két zacskóval akkor az 1000 kalória és az nem túl sok. Akkor már fogyni fogok ugye?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem hetekig enném....csak szeretem és engem eléggé laktat is.:)
2011. nov. 13. 15:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és úgy hallottam,hogy ha 1500 kalóriát eszünk meg egy nap csak akkor már fogyni fogunk.Ez igaz?
2011. nov. 13. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Menjünk szépen lassan. Először is kérem a

-nemed

-korod

-testsúlyod

-fizikai aktivitásodat

És majd én megmondom mennyire kalória kell neked egy nap:)

És életed legnagyobb hülyesége lenne, ha szénhidrátot ennél egész nap. Belehalnál.

2011. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,22 éves,90kg.
2011. nov. 15. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

sok fontos "egyéb"-től most nem beszélve, ha 1000kcal-nyi békrolls-t ennél, és mást nem, azzal kimerítenéd a hiányos kevés és s.zar étkezés fogalmát.

sokkal nehezebb lenne mondjuk valóban rád méretezett energiamennyiséget (biztos hogy több mint 1000kcal) és normális, egészséges ételeket enni?

2011. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!