Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik hizlal jobban? Egy cs....

Melyik hizlal jobban? Egy cs. Chips vagy egy fél doboz óriás popcorn?

Figyelt kérdés
Vagy mit lehet még rágcsálni a moziban, ami nem annyira hizlal? Ügyelek a kalóriákra, viszont jól esne valamit rágcsálni film közben.
2013. júl. 2. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen chips, és az a fél doboz pontosan mekkora is... :) Igazából ha csak ez a kettő opció van, akkor szerintem mindegy.

Ha rágcsálni szeretnél csak valamit film közben, akkor csempéssz be a táskádban valamit. Én általában felkockázok valamilyen gyümölcsöt. (ami nem folyik, pl. alma) és azt eszem. :)

2013. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a chips, amennyiben a popcorn natúr.


Én házi műzli szeletet vinnék.

2013. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát kérlek, attól, hogy 1-2 hetente bedobsz egy zacskó chipset, vagy popcornt, nem fogsz hízni :D Ha minden nap eszel, az persze már más. De alkalmanként lehet, hacsak nem vagy te is paleo-szektás elmebeteg.
2013. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elmebeteg lennék azért, mert a fogyókúra folyamatát nem akarom elakasztani. Nem akarom hogy visszajöjjön bármi is, mert akkor megint előbbről indulok. Mindegy, ahol tudok, figyelek, hogy minél kevesebb legyen a kalória.
2013. júl. 4. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam, hogy te vagy elmebeteg. Szövegértés egyes... ettől függetlenül, se popcorntól, se csipsztől nem fog megakadni a fogyókúrád. Ahhoz kicsit több kell.
2013. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"hacsak nem vagy te is paleo-szektás elmebeteg."

"szövegértés egyes"


Majd még te fogsz engem osztályozgatni, mikor ilyen lealázóan beszélsz az emberről. Ráadásul én csak az elsőre reagáltam azzal, hogy nem vagyok az, senki nem mondta hogy rám fogtad, neked egyes a szövegértésed!!!, én csak lereagáltam amit írtál...

2013. júl. 5. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan szó nincs, hogy "lereagál".
2013. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nevetséges vagy, látom már nem tudsz mibe belekötni.
2013. júl. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!