Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel a mozgással mennyi...

Ezzel a mozgással mennyi kalóriát égettem el? Fontos!

Figyelt kérdés

kertben futottam emelkedőnek fel, majd lejtőnek le, közepes tempóban 30 percen keresztül, 6 perces sétával.

170cm/65 kiló


2013. júl. 17. 21:52
 1/5 anonim válasza:
Olyan 200. Nem több, aerob edzés lenne jó egy edzőteremben :) # egy fitnessedzőnek tanuló fiú 21
2013. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor szerintem jobb, ha nem leszel fittness edzo :)
2013. júl. 17. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:

egyebkent a futas miota nem aerobik edzes?

kinnt eleve jobb mint bennt, s mivel emelkedonek is futottam, szerintem siman felert egy normal futassal, csak ez terepen volt :)

2013. júl. 17. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

pedig igaza van a srácnak. Ennyi idő alatt nem indul be a zsírégetés, nem mindegy a pulzusszámod sem.

Az aerobnak meg olvass utána, mert nem ugyanaz, mint az aerobik.

Plusz azért nem fogysz, mert nyilván nem megfelelően étkezel. Fél óra futás meg kevés.

2013. júl. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne fuss lejtőn lefelé. Nagyon ne. Ha a kocogásnál valahol több roncsolás éri a térdet, akkor az a lejtőn lefelé futás.
2013. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!