Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Reggelire nutellás zsemle +...

Reggelire nutellás zsemle + danone ivó joghurt VAGY nestlé müzli tejjel a kevésbé hízlaló?

Figyelt kérdés
nestlé müzli alatt a cheerios,nequik nyulas, és társait értem. (közel sem tele tömve a tálat) éhes is vagyok utána.

2013. aug. 21. 09:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mind borzaszto, legalabbis ha fogyni szeretnel. Semmi lassan felszivodo szenhidrat, csak cukor.


Valassz inkabb zabkasat gyumolccsel, rantottat, nem cukrozott muzlit, esetleg teljes kiorlesu kenyer zoldsegekkel.

2013. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát, igazából egyik sem jó. Az a baj, hogy ezeknek a nagy része gyorsan lebomló szénhidrát, tehát magas glikémiás indexű, ami azt jelenti, hogy hamar megéhezel utána. Az ilyen ételek az inzulintermelést is fokozzák, ami nem csak a vércukorszintet csökkentő, hanem a cukor zsírrá alakítását is segítő hormon. Ergó nem fogod tudni egy ilyen reggeli után ebédig vagy legalább a tízóraiig kihúzni éhen. De ha csak ebből a kettőből lehet választani, akkor azt mondhatjuk, hogy egykutya a kettő, tök mindegy, melyiket eszed. A mennyiségeken múlhat még, müzliből szerintem könnyebb bezabálni.
2013. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

mit javasoltok reggelire? reggelire szeretek édeset enni.

hozzáteszem, csak 3-4 kg -ot akarok fogyni:)


szóval,akkor kérlek írjatok pár jó kaját!!!köszi

2013. aug. 21. 09:47
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Fehér zsemle plusz nutella?? Ez most komoly? Ez gyakorlatilag tömény cukor. A gabonapehely és tej pedig ugyanez, csak még tejzsír is van benne.

Menj a sportkategóriába, ott majd eligazítanak.


Egyébként szálkásító diéta, ha megfogadsz egy tanácsot.

2013. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

igazából tényleg csak 3-4 kilót akarok leadni.

de akkor mit egyekkkkkkkkk ....

2013. aug. 21. 09:58
 6/23 anonim ***** válasza:

En is nagyon szeretem az edeset reggelire, de meg lehet talalni az egyensulyt. A ket kedvencem, amit sokat eszek mostanaban:


- Zabkorpa (nem pehely) forro szoja vagy mandulatejben par percig aztatva, jol megduzzad, es akkor szoktam hozzaadni cukor mentes (edesitoszeres) szorpot izesitesnek, illetve gyumolcsoket.


- Zsirmentes gorog joghurt cukrozatlan muzlivel, gyumolcsokkel megszorva (most pl. az afonya es a malna a meno nalam).


Miutan a cukor maga annyira nem ajanlott, igy edesitoszerrel szoktam feldobni az eteleket, amikor szukseges. Persze sokan mondjak, hogy az edesitoszer meg ezerszer rosszabb, mint a cukor, akkor mar erdemesebb semmit sem hasznalni, de en nem birom ki edes iz nelkul, es igy legalabb a dietamat sem bantja.

2013. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, méz, ha ennyire akarod, de tudod kérdező vagy az egyikről vagy a másikról kell lemondanod...
2013. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szalonnás tojás zöldségekkel. Legalapvetőbb reggeli.


Tojás valami édesítővel 'palacsintának' sütve tessék, édes.


Amiket írtál Kérdező, mind hizlaló műkaja. Az összes cukros, lisztes, tejfehérjés kaja zsírraktározást okoz a szervezetedben. Nagyon gázak, de ezt talán sejted :)

2013. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Úgy értettem vagy jó kinézet, vagy eszünk kedvükre amit akarunk...
2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

jó,akkor tojás lesz reggelire, mellé max barna kenyér vagy leginkább semmi...


persze tudom,h gázak...de 160 cm vagyok és 43 kg. Csak nem szeretek tükörbe nézni,meg persze egészségtelen is, de hát ameddig az ember nem 120 kg lesz*rja. de én ennek véget vetek. msot vagy,soha!!

köszi mindenkinek:)

2013. aug. 21. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!