Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kilót fogyjak?

Hány kilót fogyjak?

Figyelt kérdés

176cm vagyok és 60kg. Alapból kicsit erős a csontozatom, de izom az nem sok van rajtam. Mennyi lenne az ideális testsúlyvesztés és hogyan érhetném el? Én 5-10kg-ra gondoltam én nem kell gyors módszer.

17/l



2013. szept. 18. 20:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem is kéne fogynod! De ha minden esetre úgy gondolod, 5 kg-nál ne többet!
2013. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pbiker válasza:

De miért akarsz fogyni?? 176cm-rel talán kevés is a 60kg. Ha 66-70kg lennél, sem lenne probléma. Hölgy ismerősöm 178cm és 72 kg. Tök szép alakja van.

Én évek óta vágyom egy pont ilyen magasságú nőre, aki testes is, kb. 80kg, de ilyen magasságnál még simán teltkarcsú kategória.

Én a ducit szeretem.

2013. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annyit fogyj (grammra pontosan) amennyi zsírtól a tested megszabadulna, ha nem ennél cukros, lisztes, tejes műkajákat.
2013. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek a hölgyek itt hasonló adottsággal rendelkeznek, mint te: [link]


Szerinted melyiknek van szüksége fogyásra? Mind gebe!

2013. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semennyit
2013. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem úgy festek mint a lányok a képeken. XD tudom, hogy a testtömegindex szerint normál testsúlyú vagyok, de ezzekkel a lányokkal ellentétben rajtam alig van izom. Avagy ami rajtuk az, rajtam háj. Bár lehet, h akkor a testmozgásra és nem a sùlyvesztésre kéne ráállnom.
2013. szept. 21. 07:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Testmozgás, normális táplálkozás (ami fogyással járhat) ?


Milyen gondolatok ezek, tiszta fitt és egészséges leszel a végén, minek fáradnál ilyenekkel?

2013. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!