Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehetséges, hogy 1...

Hogy lehetséges, hogy 1 hónapja számolom a kalóriákat, mindig többet égetek, mint amit beviszek, mégsem fogyok?

Figyelt kérdés

szept. 1.óta írom a kalóriabázison, hogy mit és mennyit eszem. Itt a havi beszámoló:


[link]


hogy lehet, hogy mikor elkezdtem, 160/75,2 kg voltam, ma reggel pedig 74,7, a legkevesebb amit a hónap alatt mutatott, 73,8 volt... ez most akkor nem fizikai képtelenség????


2013. okt. 3. 11:23
 1/8 A kérdező kommentje:

külön megkérem TÁPLÁLKOZÁSHARCMŰVÉSZT, hogy NE válaszoljon a kérdéseimre!!!!!!!



1187-re van beállítva a határ, de nem szoktam átlépni!

2013. okt. 3. 11:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne csak mérleggel mérd magad, hanem centivel is.

Úgy látom nem nagyon sportolsz. Pedig enélkül a szervezeted továbbra is tartalékol.

1000 kalória alatt semmiképp ne egyél. Inkább sportolj aznap többet.

2013. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
cm-ben is mérem, és ott sincs semmi... :(
2013. okt. 3. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Székrekedésed nincs? Nekem amíg nem jött helyre semmit nem fogytam :/
2013. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19K kaloria nagyjabol 2.4 kg sulyveszteseget jelent optimalis esetben. Sajnos nem sportolsz eleget, egyes napokon tul keveset is eszel, igy lehet kevesebb a fogyas. Ha volt 73.8 is, ami majdnem egy kiloval kevesebb, mint amit ma mertel, akkor valoszinuleg elindult a fogyas. Amit a merleg mutat azt nem lehet mindig komolyan venni, akar +/- 2 kilo kilenges is lehet attol fuggoen, hogy mennyi a beleid tartalma, mennyi viz van a testedben stb.


Ne keseredj el, folytasd tovabb, 2-3 honap mulva mar lathato eredmenye lesz. De sportolj tobbet, legalabb 3-szor hetente, az nagyon sokat dob a fogyason. Ha nem sportolok, akkor dietazhatok akarmennyit, alig fogyok, ha sportolok, akkor olvadnak le a kilok.

2013. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

most az lesz, megpróbálok minen másnap biciklizni, csak ugye ez is időjárásfüggő.


Igazából lassú az anyagcserém, ez is nagyobb probléma volt régen, mostanra picit gyorsabb, de még mindig nem az igazi...

2013. okt. 3. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rosszul van beállítva a kalóriakereted?

Odafigyelsz arra, hogy mindig meglegyen a fehérjéd és a zsírt és szénhidrátot ne lépd túl?

Csak azért kérdezem, mert én is ezen az oldalon vagyok és eszerint fogyózom, de én 3 hét alatt már 4 kg-t fogytam vele.

Én a fehérjére mentem rá nagyon és szénhidrátot meg zsírt szinte már alig viszek be, még a felénél sem szokott lenni a mérleg.

Sportolni én se nagyon szoktam, mert egyenlőre nem túl jó az állóképességem, viszont naponta 1-1,5 órát sétálok erőltetett menetben, ebből 30 percet pedig emelkedőn.

És hozzátenném, hogyha pár napig nincsen székletem az is egyből meglátszik a mérlegen.

2013. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ch szinte sose volt több, mint a megengedett, inkább a fehérjével vagyok gondban...
2013. okt. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!