Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriaszámlálás mennyire...

A kalóriaszámlálás mennyire szokott bejönni fogyás szempontjából hosszabb távon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon bejön.

Ráadásul mivel egy idő után már nem eszek szemét kaját, mert sajnálom rá a napi keretemet ezért jó irányadó az életmód váltáshoz is, mivel így inkább tényleg csak az egészséges kajákra megy rá az ember és talál nagyon jó és finom ételeket is amik egészségesek és nem magas a kalóriatartalmuk.

Sok sikert!

2013. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy használ, nálam is bevált egészen hamar (1200 kalóriára lőttem be a napomat, 169 centi, 62 kiló mellett).
2013. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most én így vagyok: A kajálásaim 1300 kcal alatt vannak. Emellett 20 km szobabicikli...


Majd kiderül, hogy mennyire fog ez így bejönni.

2013. okt. 29. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még mozogsz is, biztos lesz az eredmény! Sok sikert! :)
2013. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már egy éve és 1 hónapja csinálom a kalóriaszámlálást. Eddig 24 kilót fogytam és még ugyanennyit szeretnék. :) Egy év szerintem már huzamosabb idő, tehát nevezhetjük "hosszabb távú' diétának.
2013. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel a fogyáshoz kalóriadeficit kell, ezért valamilyen szinten muszáj számolni a kalóriákat.

Mondjuk szerintem egyszerűbb a 3 makrotápanyagot (fehérje, szénhidrát, zsír) számolni.

2013. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kilenc hónapja csinálom és eddig 16 kiló ment le, kb. 1100-1200 kcal-t eszem egy nap és heti 3-4-szer futok. A nyáron néhány hetet lazítottam, amíg nyaralni voltunk, de egyébként tartom és biztos vagyok benne, hogy tudom tartani a jövőben is. A szénhidrátokat lecsökkentettem, a fehérjét jól megemeltem és egészséges zsírokat eszem.


Még 10 kiló van hátra, ezt olyan 3-4 hónap alatt tervezem leadni. Szóval nekem is bejött hosszabb távon.

2013. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. kaloriabazis.hu Augusztus óta 9 kilót fogytam. Edzeni nem edzek. Néha sétálok. Így össze lehet válogatni jó kajákat, mármint ami neked ízlik. Sok sikert!
2013. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!