Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szakértő ember segítsen...

Szakértő ember segítsen főleg,8kg fogyáshoz szeretnek egy étrendet? 150cm 63kg 55kgra szeretnek lefogyni

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hús és zöldség. Annyi amennyit le tudsz vadászni (kellőképp egyszerű és tökéletes válasz?)
2013. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Biztos vagy a 8 kilóban? Nem bántani akarlak, de én a 155 centimmel 53 kilóból próbálok még tízet lefaragni.
2013. okt. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyszerű, sportolj mindennap sokat, mondjuk mindennap menj el futni és tornázz is. ste 5 után már ne egyél semmit reggelizz ebédelj és vacsorázz is. amit mondanak hogy azzal fogysz ha kihagyod a kajálást az nem igaz. enni kell mindig és akkkor nem fogsz sokat enni. a tányérodra csak annyit szegyél amit megeszel merta végén az egész tánnyérral megeszed és hopp.Ha megéhezel gyümölcsöt s zöldséget egyél. Inni csa vizet vagy frissen facsart gyümölcs levet.
2013. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2es, kis célokat kell kitűzni. Ugyan az vagyok, mint a kérdező, csak mindenhol +10. 160cm 73kg és 65 szeretnék lenni. Első körben. aztán, ha az megvan, akkor jöhet a köv. cél...


Sajnos segíteni nem tudok, nekem semmi sem használ :(

2013. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsanaz elirtam 170cm
2013. okt. 31. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 08:33-as: szerinted a távolbanézés meg a szemkörzés elegendö mozgás lenne? NE írj már hülyeségeket. Ezek NEM sportnak számítanak, ettöl senki nem fog fogyni.


Gyümölcsöket meg nyugodtan lehet enni, úgysem eszik meg senki több kilót belöle, a kevés meg csak jó márcsak a vitaminok miatt is.

2013. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Távolbanézés?


Nem tudom hol van már az előző írás ('tegnap 8:33') de.. ha az az amit én írtam, akkor gondolom Qigong, Jóga vagy Taichi szerepelt benne mint ajánlott mozgás.


Na nem véletlen, hogy az átlag embernek fogalma sincs ezekről, és az eszetlen, ízületeket károsító sportokat képesek csak felfogni. Ki van ez találva.. semmi sincs véletlenül. Csak ezek a kitalált, megtervezett dolgok (mit gondoljanak az emberek a sportról, táplálkozásról) SOHA SEM az átlag emberek egészségét, jólétét szolgálják. Elterjesztették hogy az a sport a jó, ami mindenképpen kifáraszt..? Csak ezt képes valaki elismerni, tisztelni? Fel sem tűnik, hogy ez mennyire beszűkült látókör?


Én meg azt állítom, hogy pont ez a folyamat, ami miatt az emberek középszerűek, gyengék és betegek. Mert még HA edzeni is akartok, leragadtok a primitív kis sportoknál. Nem is igényeltek többet, igazán jó dolgokat. Kár, mert ez társadalmi szintű problémákat erősít.. minden középszerű marad.. amíg a futásban élik ki magukat az emberek, és nincs igény többre, jobbra. Fel sem tudják fogni, hogy van jobb, hatékonyabb, értelmesebb.. ez mondhatni baj.

2013. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!