Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki segítene aki regisztrál...

Valaki segítene aki regisztrált a KalóriaBázisra (vagy más is tudhatja a választ)?

Figyelt kérdés

Ott ugye úgy van megadva hogy g-dkg-kg a napi fogyasztás. És pl. megadom hogy sütőtököt ettem, és meg kell adni hogy az hány gramm volt, de azt hogy hány gramm azt nem tudom, csak hogy hány darabot ettem. Honnan kéne tudnom hogy hány gramm volt az? (Most lehet nagy hülyeséget kérdeztem)

Előre is köszönöm.

16/L


2013. nov. 2. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
veszel egy gramm mérleget, konyhai mérleg, párezer ft és leméred amit eszel. Egy kis idő után már tudni fogod ránézésre mi mennyi gramm.
2013. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasznos tud lenni egy konyhai mérleg, akármilyen olcsó fajta is, ha fogyózol, érdemes valamilyet venni!


Másrészt, számtalanszor vásárolok valamit akár húst, akár zöldségfélét, megnézem/rákérdezek, hogy az amit elhozok hány deka volt!!!! És attól kezdve már tudom, hogy annak a fele, harmada vagy éppen negyede cca hány deka!

2013. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. nov. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!