Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Naponta hány kcal-t fogyasztha...

Naponta hány kcal-t fogyaszthatok?

Figyelt kérdés

Tegnap egy narancsot és 3 tükörtojást ettem. (a tükörtojást egszerre ettem meg)


ma pedig ettem 3 db mandarint és két Activiát.

az activia 66 kcal.



2013. nov. 15. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ennél többet, de gondolom, hogy te is az az ember vagy, akinek úgyis hiába mondja itt bárki. Nyilván buksisimogatást vársz, hogy milyen ügyesen koplalsz...
2013. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokkal többet.


Nem tudunk Rólad semmit, nem tudhatjuk, Neked mennyi kell s fogyni akarsz (gondolom azt, de sose lehet tudni) vagy súlyt tartani, de ennyi senkinek a világon nem elég (fényevők kíméljenek :D).


1-2 napi böjttől nem lesz bajod, de mit gondolsz, mi történik a testeddel, ha tartósan nem kapja meg a szükséges tápanyagokat? Pl. a kellő mennyiségű fehérjét... De a zsír is fontos. A szénhidrátszinted nekem már kissé alacsony lenne, de ha többet eszel, akkor valószínűleg bőven eléghez jutsz.


Jobb lenne, ha holnap rendesebben ennél, sőt már ma este is. Én személy szerint bedobnék egy rántottát zöldségekkel, nem egy tojásból.

2013. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm a válaszokat!:)
2013. nov. 15. 16:47
 4/4 anonim válasza:
Hogy mennyit fogyaszthatsz, az függ az életkorodtól, testsúlyodtól, magasságodtól, no meg a céljaidtól. Napi minimum 1000-1200 kcal bevitele javasolt az anyagcseréd működése szempontjából (értsd: ha ennél kevesebbet eszel, a szervezeted behúzza a vészféket, lelassul az anyagcseréd, és alig fogsz fogyni. erre jönnek majd a zabálási rohamok, amikor pedig visszatöltöd a tartalékaidat úgy, hogy több lesz a a súlyod, mint ami előtte volt.) az első napi beviteled olyan 450kcal volt, a második napon 250kcal körül. igaza van az első válaszolónak, valószínűleg tapsikolást vársz, de ha megértetted az előbbieket, akkor tudod, hogy ez nem volt okos dolog. mostanáig már biztos volt 1.2 falási rohamod, ugye? :) éljen a yo-yo! :P
2013. nov. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!