Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha karácsonyig 500 kaloria...

Ha karácsonyig 500 kaloria alatt eszem, éa aztán 2-3 napig sokat eszem, attól hizhatok?

Figyelt kérdés
3 nap zaba meglátszik, nem?
2013. nov. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajajj, de még hogy. 3 nap alatt simán visszaszedheted a leadott kilók felét. De az 500 kalóriás diéta hülyeség és egészségtelen is. Az nagyon kevés és addigra tényleg farkasétvágyad lesz.
2013. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért tennéd ezt?


Miket ennél?

2013. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az összes kalóriaszámlálós diéta káros!



Azt tudnod kell, hogy ha tényleg koplalsz, a szervezeted azt mondja: "Áhá, ínséges idő van, akkor jól teszem, ha raktározok"...és szépen raktároz...zsír formájában. Így pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szerettél volna!


Szerintem a legfontosabb, hogy hallgass a tested jelzéseire. Ne edd túl magad, de ne is éheztesd magad, és jól fogod magad érezni, meglátod.


Tudom, hogy a karácsony az az időszak, amikor az ember tömi magát, én is így voltam vele, de tavaly végigcsináltam a lehetetlent: nem ettem sokat :) És jól éreztem magam :)


Hajrá! ;)

2013. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

2-3 nap alatt nem lehet sokat hízni. És soha egy dekát sem híztam karácsonykor, pedig zabálni szoktam.


500 kalória alatt meg ne egyél, mert karácsonyig csak megbetegszel, legyengülsz, többször ejálusz.

2013. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
500 kalória tényleg nagyon kevés. Inkább próbálj 1300-1500 kalóriát bevinni és sokat mozogni. Amúgy 3 nap alatt nem fogsz meghízni, hidd el, én is minden évben tömöm magam karácsonykor, de nincs látványos hízás. :) Persze igyekszem a következő napokban picit többet sportolni és 1-2 hétig nem állok mérlegre. :D
2013. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kalória diéta nem káros, csak ésszel kell csinálni... de az 500 kcal/nap nem tartozik ebbe a kategóriába. Egyél stabilan 1200-1500 kalóriát, attól függően, hogy mennyit mozogsz. És tényleg nem a 2-3 naptól fogsz nagyon elhízni. Nekem ez lesz az első fogyis karácsonyom, kíváncsi vagyok, hogy fogom bírni. De anyukám jófej, és csinál nekem külön olyan dolgokat, amikkel "minimalizálni lehet a károkat" :)
2013. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem káros. Ha máshogy nem, hát pszichésen.


Csak nem mindenki lesz Anorexia Nervosás tőle, de ettől még nagyon úgy tűnik, hogy növeli a pszichés betegségek, táplálkozási zavarok kialakulásának esélyét. De lehet ez csak hirtelen levont következtetés korlátozott számú tapasztalat alapján..

2013. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Az attól függ, hogy melyik karácsonyig eszel 500 cal. alatti tápértékű ételt naponta.Ha jövő karácsonyig akkor sima ügy, tegyed. Semmi baj nem lesz belőle és sokáig fogsz élni. Ne felejts el eleget mozogni mellette.
2013. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!