Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát égettem el...

Mennyi kalóriát égettem el ezzel? Ha mondjuk ezt az 'edzéstervet' megcsinálom heti 4-5-ször, és mellette persze figyelek rá, hogy mit eszem, lesz hatása? Mennyi időn belül? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval pár napja kezdtem ezt el, és tervezem, hogy csinálni fogom heti 4-5 alkalommal, szerintetek jó?

szóval

fél óra hullahopp karikázás

25 felülés+25 hasprés+25-25 oldalfelülés

25 fekvőtámasz

25 guggolás



2013. nov. 28. 20:53
 1/4 A kérdező kommentje:

amit kihagytam: (véletlen küldtem el a kérdést)

25-25 lábemelés négykézláb (nem nagyon tudom kürülírni)

és 25-25 lábemelés oldalra fekve...

bocsi, ha kicsit érthetetlen, és köszi a válaszokat :)

2013. nov. 28. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek nem égetik nagyon a kalóriát. Inkább formálódásra jók és arra, hogy az izmaid ne felejtsék el a feladatukat.

Nem baj ha mozogsz, de ezek nem fogyásra való mozgásformák.

De hogy válaszoljak is, szerintem maximum 200 kalóriát éget el vagy még annyit se.

2013. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegy mennyi kalóriát égetsz ezzel, rávezető erősítés. Jó ez. Mondjuk egy lábedzés nálam úgy indul, hogy normális guggolásból 4x8 darab, és akkor van még vagy 3 fajta gyakorlat lábra, hogy szép legyen az élet. De kezdetnek jó.


Az a lényeg, hogy mit eszel, edzéstervhez pedig olvasd el nyugodtan a Fegyencedzést!

2013. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyivel még egy sportszeletet se mozogsz le.
2013. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!