Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet kellene...

OOEverOo kérdése:

Milyen edzéstervet kellene összeállítanom?

Figyelt kérdés

A koplalással már egyszer próbálkoztam de az nem használt ledig az orvosomra hallgatva 1300 kcal-re lecsökkentettem a napi táplálék bevitelt. Nos, mivel ez nem működött így a kalória szint megtartása mellett eljártam futni és így lement 6kg. De továbbra is szeretnék fogyni, hiszen még így is legalább 19kg-tól kellene megszabadulnom. Csak azt nem tudom, hogy milyen tornagyakorlatokat kellene alkalmaznom különféle helyekre.

Leginkább fenékből, comból és csípőböl kellene sokat leadni. A többiröl csak kevesebbet kell.

Ha ez még szükséges akkor 169cm magas és jelenleg 89kg vagyok.

És plusz egy kérdés ha a bőröm megnyúlik akkor milyen gyorsan tud vissza húzódni? És van-e valami ami segít rajta?

L/16



2013. aug. 12. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

mindjárt jönnek a válaszok hogy helyi fogyás nincs(jogosan)

szerintem próbáld ki a hastáncot,nekem nagyon jót tett,kilóra nem látszik,de 3hét alatt combról/csípőről lement 2-2cm,vádliról 0.5,derékról1.5

a bőrre:ha nagy mértékben megnyúlik csak a plasztika segít,a kisebb megnyúlást kávézaccos krémmel helyrehozhatod(ilyen házi krém,egyszer láttam,kipróbáltam,nagyon jó),váltott hőmérsékletű zuhany,ha elakarod kerülni a csúnya bőrt akkor ésszel fogyjál,ne koplalj,szépen minden nap mozogj

2013. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nincs (:D)

Teljes testes edzéstervet kéne összeállítanod és mellette biciklizni taposógépezni lépcsőzni túrázni vagy úszni.


Az edzéshez mid van, konditerem, kondipark, otthoni gép vagy súly, gumikötél, korlát, lépcső...?


Erőedzést heti 3szor érdemes (2 naponta), kiegészítő mozgásokat pedig fokozatosan bevezetve, legalább heti kétszer.

A táplálkozás nagyon fontos, finomliszt cukor kiiktatása, sok zöldség és soványhús.

2013. aug. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!