Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal van a nagy popcornba...

Hány kcal van a nagy popcornban amit a moziban adnak, és 5 literes?

Figyelt kérdés
és nem vagyok kíváncsi olyanra,hogy a fogyókúra idején ne egyek kukoricát!
2014. febr. 6. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
750kcal
2014. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kcalbázis.


Egyébként leméred az 5l popcorn tömegét, és a kukorica tömegre vonatkoztatott kalória tartalmával tudsz számolni.


Nyilván mi itt nem nagyon tudjuk hogy 5 liter pattogtatott kukorica valójában mennyi anyag, mennyi szénhidrát, mennyi kalória van benne.


Utána kell nézni. Tényleg tök mindegy mennyi, mert ha sok, akkor sem lehet azt csinálni hogy nem eszel már mást aznap. Ha nem olyan sok, akkor is enni kell mellette más, tápláló kaját mert a kukorica még tápanyagrabló is, vitamin felszívódást gátol. Tehát tényleg nem nyerő kaja, de fogyni százféleképpen lehet.. nyilván popkorni is belefér.. csak egyszerűen zavaró, amikor valaki még a kukorica kalória tartalmát számolgatná, mintha azzal javítana a táplálkozásán.


Inkább a filmre kell koncentrálni.. :D

2014. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Azt eszel, amit akarsz.

De aki képes 5 liter kukoricát bezabálni, az soha nem fog lefogyni.

Nem a kalória miatt, hanem a mértéktelensége és mohósága miatt.

2014. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még jó hogy már lefogytam!
2014. febr. 6. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

De ez az állapot sajnos kukoricaevéssel nagyon csak időlegesnek tűnik.


Ha egyszer már elhíztál, akkor hízékony vagy valamennyire, ugye?

Én ezért vigyáznék a kukoricával, egyébként nem egy étkezésen múlik.. pont mivel nem egy étkezésen múlik, fölösleges azzal idegesíteni a fórumozókat, hogy mennyi kalória van benne :)

2014. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!