Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így meg lehet az hogy inkább...

Így meg lehet az hogy inkább hízok mint fogyok?

Figyelt kérdés

naponta max 1300kcal-t eszem de van hogy 1500is meg van néha

(és lehet hogy ez kevés)...és napi szinten mozgok,futás,fel ülés,guggolás..stb :)

meg lehet hogy hízok így is??



2014. febr. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Adott esetben igen, hízhatsz is, mivel önmagában a kalóriabevitel még nem határozza meg a tested állapotát, a hormonrendszeredet.


Sok ember van, aki hasonlóan alacsony kalóriabevitel mellett sem fogy, vagy akár hízik.


Lehet közben csökken az izomtömegük ÉS nő a hájuk, ma annyi káros tényezőnek tesszük ki a szervezetünket (vagy tevődik ki), hogy sajnos igencsak felborítjuk a normál működését.

2014. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..idáig nem híztam.. 1hónapja csinálom nem soká...és a mindig sportolok...már fogytam is kb 3-4kg-ot :)
2014. febr. 18. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Hormonrendszer, étrend kérdése igazából.

A hormonrendszered állapota változik idővel, olyan is van hogy most egy 1500 kcal-os x összetételű étrenddel fogysz, 5 év múlva ugyan így hízni kezdesz lassan.. ugyan azzal a kajálással.


Ez olyan, hogy ki mikor betegszik meg a nyugati étrendtől, ez kalóriáktól és edzéstől gyakorlatilag független.


A napokban írt itt a fórumon kérdést egy 17 éves csaj akinek már narancsbőrös a combja, valami hormonzavarról írt. Neki 1500 kcal, 1300 kcal étrend édes keveset ér, mert már beteg. 17 évesen, na erre gondolok.


Tehát az számít mit eszel, és hogy azt hogyan tolerálod. Sokan nem betegszenek meg még 17 évesen, csak 20-30 éves korukra még viszonylag ócska összetételű táplálkozás mellett is.


A minőség a lényeg, erről nem írtál. Ezért írtam, hogy fogyhatsz is, hízhatsz is, ezt mi nem tudhatjuk előre, azt sem tudjuk mit eszel. :)

2014. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat!! :))

majd ki derül hogy mint é hogy lesz :)

2014. febr. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!