Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit is rontottam el ma a...

Mit is rontottam el ma a fogyókúrám során? Többi lenn kalóriabázis.hu.

Figyelt kérdés

Ma sajnos 10167.89 kalóriával többet vittél be, mint amit elégettél.


Szépen teljesítetted a mai tervet! Picit túl is teljesítetted, ehettél volna még valamit.


Ebben az ütemben heti 9.24, havi 39.62, fél év alatt pedig 241.65 kg hízást lehet elérni.



Ma

10167.89

kcalt vittem be!


Összes kcal bevitel: 974.17

Kcal égetés (testmozgással): 460.28

Kcal égetés (Alapjárat kcal égetés): -9654

---------------------------------------------

Napi mérleg: 10167.89 (58.68%)



Nem értem ehhetem vólna többet is,de 10167.89 kalóriával többet ettem mint kellet vólna biztos jól kalkulál ez a bigyó?


2014. márc. 19. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondom mi a véleményem erről az egész kalória számlálgatós dologról. És kérlek ne vedd magadra, mert semmi kedvem személyeskedni vagy felülbírálni bármit is.


Ezzel elképzelhető hogy lefogysz, utána meg 2x annyit felszedsz, közbe meg végig parázól mi van ha több kalóriát eszek. Ez egy tévút, ahogy a reklámozott fogyókúrás termékek 99%-ban. Palo táplálkozás és nincs lemondás, parázás meg kalória számolgatás,+ edzés. Havi 5kg minusz.


De egyébként jól tudom hogy hiába írtam le a tapasztalatom. Az ég világon senkit nem érdekel :D

Minden jót :)

2014. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paleolit táplálkozást akartam írni. Bocs :)
2014. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!