Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért stagnál a fogyásom?

Miért stagnál a fogyásom?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, két hónapja csinálom. 71 kg voltam az elején, 171 cm magas. Másfél hónap során lejött rólam 4 kg, látszik is. Ám az utóbbi két hétben nem jött le semmi. Pedig előtte két naponta fogytam egy dkg-t legalább. A dietam a kaloriabazis.hu oldalon vezetem, napi bevitelem 1000-1200 kalória, amit egyenletesen tartok, ülő életmódomba heti néhány alkalommal mozgást is beiktatok. És nem eszem lefekvés előtt három órával semmit. Mi lehet a gond?

2014. febr. 27. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmit az étrendről,de sanszos,hogy koplalsz. A szervezeted vészüzem-módba kapcsolt.
2014. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Először is, az nem baj, ha a fogyás néha leáll. Emiatt ne aggódj, mert majd újra beindul az.

Viszont ez az 1000-1200 kal nagyon keves!! Tudom mirol beszelek, mert ugyabban a cipoben jarok, mint te. Nyar vege alatt fogytam 13 kg-t. Azota visszajott belole 2, de az is lehet, hogy izom..nem tudom. :)) De nem is ez a lenyeg, hanem, hogy nem szabad ilyen keveset enned. Sokaig en is ezt csinaltam, de higgyj nekem, ezzel csak kicsinalod magad! Naponta legalabb 1800 kaloriat vigyel be, viszont arra figyelk oda, hogy ez mibol all. Peldaul regen rossz, ha azt hiszed, hogy neha megehetsz egy chipset, ha aznal mar nem is eszel mast!! Olvasgass egy kicsit utana, mielott belevetegszel a fogyokuradba. Csak ajánlani tudom a Sasafitness és Metálozott Angelocskát.

Ja és majdnem elfelejtettem, SPORTOLNOD IS KELL RENDSZERESEN!!

2014. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1800? :D annyit ennek, ha nem fogyoznek, az a napi alapjarat kaloria egetesem. Egyebkent kerulom a cukrot, feher lisztet, feherje dusan eszem, de nem tragedia, ha becsuszik valami, kaloriat szamolnok
2014. febr. 27. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyomasd csak az 1800 kcal-t, egy egészséges embernek minimális ez is.


Ezt ch-szegény ételekből vidd be, de gyorsan szokj le a számolgatásról is.

2014. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

igen, az 1800 kaloria kell, csak nem mindegy, hogy mibol viszed be, es, hogy mikor.. :))

sok sikert!

2014. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. nem mindegy miből viszed be a kalóriát

2. az 1000-1200 kalória koplalás.

2014. márc. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!