Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha mindennap eszek csokit...

Ha mindennap eszek csokit garantáltan hízni fogok?

Figyelt kérdés
Nem lenne szabad már fogynom(igy sem jon mar meg) de hízni se akarok.Ha heti kb 4szer eszek egy kis csokit(maximum egy sort) de ezzel együtt még mindig 1600 kcal alatf vagyok, akkor ugye nem hízok? 16l 170cm, 51 kg

2014. márc. 20. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, akkor dokihoz kéne menni, komolyan.


Egyébként ennyitől nem fogsz hízni.

2014. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt mondták azért nem mert hirtelen sokat fogytam (70rol 47 kg 4 hónap alatt) és azt mondtak hogy hízzak vissza egy picit, amíg egészséges testsúlyom nem lesz, és elvileg akkor fog megjönni
2014. márc. 20. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig egy jó 8-9 kilót kéne híznod ahhoz, hogy a magasságodnak megfelelő legyen a súlyod.
2014. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Értem.


Nem tudod, hogy hogyan alakul a napi zsírbeviteled, de ahhoz, hogy a (női) test jól tudjon működni szükség van napi 30-40 gramm zsírra ( mert a nemi hormonok zsírban oldódnak).


Sok sikert a (testi és lelki) gyógyuláshoz.

2014. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem garantáltan.


Mi az, hogy 1600 kcal alatt vagy?

Ebben két beteges dolog van:

- 16 éves tinilány 1600 kcal alatt, nevetséges.

- tudod hogy mennyi kalória alatt vagy.


Mindkettőt egészséges lenne megváltoztatni!

2014. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
170cm-hez az 51kg elég sovány... Nem tudom mért hiszik azt a lányok, hogy minél vékonyabbak annál jobb a testük...
2014. márc. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ez jön át a médiából. Azt észrevettétek, hogy amíg ilyeneket közvetít, addig a média (és akiknek a kezében van) valójában nőgyűlölő?
2014. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is 170 cm vagyok. 52 kiló-s gebe. Minimum 56 kilóig kéne híznom, de napi EGY TÁBLA csokival sem megy... (mellette reggelire szendvics, ebédre főtt kaja, délután péksüti, vacsira változó, vagy főtt kaja, vagy pizza, vagy valami, napközben gyümölcs, zöldség, amit megkívánok.)


(Tudom, ez sem egészséges, mielőtt bárki belekötne, épp egy rakás orvosi vizsgálatom van folyamatban, hogy miért nem hízok ennek ellenére sem...)


Szóval nem csak a kalóriák számolgatása, meg a csoki befolyásolja a súlyodat. Hanem egy rakás alkati, egészségügyi meg miegymás tényező is.

De hogy egy sor csokival nem fogsz meghízni az tuti.

2014. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alkat és emésztés is számít, illetve tápanyag felszívódás a bélcsatornából.


Egy lisztevő embernek bármikor lehetnek felszívódási problémái, de emésztési zavarai is. Emiatt nem csak kóros hízás jellemző a lisztevőkre, adott esetben tápanyaghiány is (nem mintha a lisztekkel bevitt üres kalóriák kifejezetten táplálóak lennének).

2014. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!