Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy is van ez a műzlivel?

Hogy is van ez a műzlivel?

Figyelt kérdés

Általánosságban havonta 1-2 alkalommal eszek egy kis műzliszeretet, most viszont szeretnék kivételesen néhány napig ezt reggelizni. Vettem egy 500g-s csokoládés műzlit (próbáltam az olcsóbbak közül azt, amelyikben a legkevesebb vegyszer meg egyéb dolog van), viszont most ma olvasom a neten, hogy a műzli: hízlal,hulladék,szemét,cukros szemét,rágcsálóknak van, egészségtelen,rossz az emésztésnek...stb A csokoládésra meg főleg.

De most őszintén lesz valami bajom, ha ez a 500g a reggelik alatt, esetleg napközben egy kis tálkával valamikor, de elfogyogat? Kalóriamennyiség szerint belefér a napi max kalóriámba. Főleg, hogy az eddigi kb. 28-30kg lefogyása alatt is sokszor ettem édességet, meg egyebeket. És ezen kívül is sokszor találok magamnak valami mozgást (takarítás,séta,pakolgatás,biciklizés, néha-néha semmi).

17/F


2014. márc. 23. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle,legfeljebb nem fogsz fogyni.
2014. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Komoly trendje van a szemétkaja evésnek.


Nem kell védeni, ócska cucc de jogodban áll azt enni amit akarsz.

2014. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, több is veszett Mohácsnál. Semmi bajod nem lesz tőle, ennyi élvezet kell.

Jogodban áll finomakat (és akár "káros" bolti műédességeket is) enni, és orvost választani!

2014. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja most nézem, hogy hapsi vagy, nem fitnessmüzli rajongó tinilány. Há akkor gyúrjá wazze ne lányos müzlit egyél !!!

Takarítás jó, ide is jöhetsz

2014. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egy felesleges étel,megcukrozva,diétában nincsen helye semmiképpen,meg alapból sem javasolt.

500g ebből meg diétában?

szerintem viccelsz.

cseréld le zabra és abból mehet 40-50g,hozzá 20-25g protein meg víz.

2014. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Proteineket, meg egyéb ehhez hasonló testépítőknek is ajánlott cuccokat én nem veszek magamba.

Zabból régebben, amikor azt ettem, ment reggelre 100 gramm, és még sem híztam...bár igaz, hogy sokszor elmegyek egy nap 1-2 órát tekerni is.

2014. márc. 24. 16:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát fantasztikus, hogy egy 17 éves srác nem hízik el 100 gramm zabtól.


És vallási okok miatt nem eszel normálisan, mint mondjuk egy férfi? Vagy mint egy egészségesen táplálkozó férfi?

2014. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jajj már férfi 17 évesen.. :) Mit neki shake... a lényeg hogy a müzlit szivesen magába fogadja.
2014. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ok, ebből a "társalgásból" katasztrófa lett.

Szóval...

1. nem mindig eszek reggelire zabot, mert:

1. ízetlen

2. nem tudok zabkását főzni

2. reggelre az átlagos reggelim főleg tojásból áll, amihez még szoktam enni valamit

3. nem vagyok testépítő, és nem is az a pálya, foglalkozás az életcélom, így a nekik ajánlott dolgokkal nem élek

4. ok, a müzli nem a legjobb választás, de szerintem így belegondolva ez az egy zacskó kb. 1 hónap alatt (?) fog elfogyni


Célom most nem az, hogy tovább szőjem ezt a nagyon kezdeti állapotban lévő, egyébként értelmetlen konfliktust, sőt, örülnék is, ha normális, nem gúnyos válaszok érkeznének.

2014. márc. 25. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Normális válasz: egyél normálisan.. mégis mit vársz, tapsoljunk hogy hulladékot eszel? Mégis milyen választ vársz?
2014. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!