Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1400 kcal sok egy napra ha...

1400 kcal sok egy napra ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Ma nem volt lehetőségem mozogni mellette, csak egy fél óra sétát sikerült beiktatni, de az 1400 kcalt ugyanúgy megettem.:/ persze nem tömény zsír formájában, de volt benne egy kis vétkezés.

Sokat rontottam vele? Lelkiismeretfurdalásom van.:S


2014. ápr. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán ha a magasságodat, nemedet és korodat odabiggyesztenéd...
2014. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17/L, 170 cm 57-8 kg
2014. ápr. 1. 19:03
 3/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a súlyom megfelelő, de zsírosabb vafyok mint izmos és nagyon dagadtnak látom magam.:(

Képet esetleg később birok tenni.

2014. ápr. 1. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Eleve nem 1400-al kellene fogyóznod, hisz a BMR-ed e felett van!

[link]

2014. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az mit jelent? Akkor mennyi kéne? Bocsi nem igazán vagyok képben ezzel :// az 1400 csak onnan jött, hogy azt olvastam 1300-1500 között kell lennie, mert ez alatt lelassul az anyagcsere.
2014. ápr. 1. 19:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam amit küldtél, köszi.
2014. ápr. 1. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

az alapanyagcseréd 1428 kalória ehhez a súlyhoz. ez annyit jelent hogy ennyit eléget a szervezeted akkor is ha egész nap fekszel. ennyitől működik a tested, dobog a szíved bla bla...:)


Tudom nem érdekel a véleményem de ez marha kevés kalória.... bár én mondjuk magasabb is vagyok 5 centivel, és nekem nem érné meg a soványság....ha cserébe csak ennyit ehetnék...


Na mindegy , szóval ha a bmr alapanyagcsere alatt eszel, akkor raktározni fog a szervezeted, mert koplalásnak veszi.


Szerény véleményem szerint egyél meg 1500 kalóriát, és mozogj jó sokat:)


Bár attól függ, hogy te bírod e hogy ilyen keveset eszel.

2014. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de a koplalás nem azt takarja, hogy folyamatosan éhezek? Mert simán el vagyok ennyivel és abszolút nincs éhségérzetem. Koplaltam már, na az tényleg szörnyű volt, nagyon gyorsan lefogytam és ugyanolyan gyorsan vissza is szedtem 2 kilóval többet.:S Egy ideje már 1200-1400-at eszem 1 kg-t sikerült fogynom. 53 szeretnék lenni. Viszonylag sokat mozgok, tesi órák, lovagló edzés, itthon súlyzózok, hétvégente biciklizek és néha (tényleg nagyon néha) eljárok futni, de arra sajnos nehezen veszem rá magam, már csak a térdem miatt is, mert nagyon fáj a bal.
2014. ápr. 1. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
ha alapanyagcsere alatt eszel, azt is éhezésnek fogja fel a szervezet. nekem ezt mondták kalóriabázison tapasztaltabbak.
2014. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, akkor szerintem én már 200 kilós lennék. Nem azért eszek keveset, mert annyira minden áron le akarok fogyni, hanem mert ennyi esik jól.
2014. ápr. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!