Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik hízlal kevésbé? A...

Melyik hízlal kevésbé? A kuszkusz vagy a tészta?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kókusz kevésbé hizlal! Ha persze kókuszt akartál írni mert a kukuszt nem ismerem.

A tészta hizlal mert csak rövid időre veszi el az éhséget aztán ismét enni fogsz és nem a tésztától hízol hanem hogy vagy sokat eszel belőle vagy még fél óra múlva is eszel még valamit hogy ne légy éhes.

Lehet tésztát is enni ha táplálóan eszed.

Rakott tészta, bolognai,

2014. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki az az idióta, aki tészta helyett kókuszt enne? Aki nem tudja, hogy mi az a kuszkusz minek válaszol? A kuszkusz is tészta tulajdonképp, szerintem diétába ez se igazán illik
2014. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik hizlal kevésbé? A makaróni vagy a tészta?

A kuszkusz egyfajta tészta, vagy tésztaétel.

2014. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Na vannak emberek akik a nagy kapkodásban félre írják amit szeretnének , na én épp erre gondoltam!

Na mivel én értettem félre valamit akkor vegyétek semmisnek.

2014. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A négyes válaszomat kiegészíteném annyival, hogy személyes tapasztalat alapján jobban telít, mint a sima tészta, nem éhezek meg tőle olyan hamar, kevesebb is elég belőle. Meg nem mellékesen nagyon finom is.
2014. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A kókusz.


A többi az mind búza, hát fogyókúrában nagyon fontos.. :D

2014. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!