Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi történne ha 2 héten kereszt...

Mi történne ha 2 héten keresztül fő étkezésnek tojást ennék?

Figyelt kérdés

Az elébb olvastam hogy sztárok így fogynak le és 5-7 kiló garantált fogyást ígér.

reggelire 3 főtt tojás

ebédre 3 főtt tojás

vacsorára 3 főtt tojás

de én gondoltam eszek azé hús levest is ebédre hozzá vagy a 3 tojás helyett.

Mennyire lenne hatásos?



2014. máj. 23. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
89%
Jó büdösöket finganál.
2014. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hús, tojás egyenlő minőségű élelmiszerek.


Mi történne ha tojást ennél? Nem okoz gyulladásokat, betegségeket és kóros zsírraktározást, hízást.


Ha elég zöldséget eszel mellé, akkor jól fogsz lakni és potenciálisan elég tápanyaghoz juthatsz anélkül hogy elhíznál.

2014. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
77%

Gondolom az "Angelina Jolie igy fogyott le" cimű reklámra kattintottál és ezt olvastad...


Láttál mostanában Angelina Jolieról képeket ?


20 kilós csontváz lett, kockafejű undoritó valami...pedig nem volt rossz nő... de most valami bődületesen undormány ahogy kinéz...



És az a a fő probléma, hogy a sok buta, ostoba nő ezt veszi példának... mint pl te is.. azt hiszi, hogy jól fog kinézni,ha olyan anorexiás szutyok lesz, mint mondjuk Angelina Jolie.



A fejét levágnám annak a nymoréknak, aki elültette a nők fejében azt a beteg téveszmét, hogy csak " akkor szépek, ha cérnavékonyak"...


Nem... ti buta nők... nem akkor lesztek szépek, ha a 40 kilótokról lefogytok 30-ra. Akkor undoritóak lesztek és nem szépek.


Egy férfi.

2014. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyt értek!

A tojás egészséges meg minden, de így nem jut a szervezeted minden tápanyaghoz,mivel csak tojást eszel.

2014. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A tojás jó, de nem lehet MINDIG azt enni. Vitaminhiányhoz is vezethet, meg persze nem utolsó szempont, hogy ki tudná ezt megcsinálni.. 1 hét után már asszem kezdenél undorodni a tojástól... :D


Egy férfivel én is egyetértek! Főleg a modellvilágban is, hogy mik vannak.... felháborító.

2014. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én nem cérnavékony szeretnék lenni és nem 40 kilóról 30 ra fogyni hanem 65 ről 58 ra, az még azé annyira nem kis szám főleg hogy alacsony is vagyok.
2014. máj. 23. 12:02
 7/21 anonim ***** válasza:

És akko micsinálsz ha abbahagytad a tojásevést? Visszatérsz a régi életmódodhoz?


A sztárok... na itt is meglátszik, hogy a hírességek se többek, értékesebbek, okosabbak a "sima, ismeretlen" emberektől.

2014. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen pontosan, lefogysz azután visszahízol. Pont ezért tartom baromságnak a FOGYÓKÚRÁT és részesítem előnyben a DIÉTÁT. Mert a kettő között ég és föld a különbség. Míg a fogyókúrával a földön jársz addigra diétával már a magasban repülhetsz!
2014. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én hízni akarok, csupa zsírosat eszek este 8 kor és mégis 48 kg vagyok, 55 szeretnék lenni :(
2014. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, tömegnövelő étrend. Hízáshoz nem csak zsír kell. Kalória és ch bevitel rendben kell legyen, a zsír nem hizlal.


Kérdező, ovo vegák csak tojást esznek, nincs semmi bajuk.


Zöldségeket eszel a tojáshoz, lehet gyümölcsöt, olajos magokat is enni.


De ehetnél húst, halat is..

2014. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!