Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen fagyi lehet eenni...

Tulipánt kérdése:

Milyen fagyi lehet eenni fogyókúra alatt? Melyik a legkevesebb cukor, energiatartalmú?

Figyelt kérdés
Itt a boltba vehetőre gondolok. Pl. Mondták a citromos fagyit de szerintem savanyúsága miatt sok cukrot tesznek bele
2014. jún. 7. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem egyik se. Otthon egy kis fagyasztott gyümölcs édesítővel és mandulatejjel összeturmixolva, majd lefagyasztva, na az az igazi!

Boltit nem ennék, gusztustalan miket bele nem nyomnak... Ha már ilyenre vetemedik valaki, akkor egyen cartedort (vagy hogy írják, bocsi :D) az legalább finom. Most mi értelme van megenni egy rossz ízű pl. citromos fagyit, mikor nem is szereted, nem is élvezed, és még káros is...

Azért, hogy a kérdésre is válaszoljak: a vizes fagyikban van kevesebb kalória. Mondjuk ami ilyen pálcikás, nagyon olcsó, és látszik hogy nagy része víz+valami adalék, színezék meg aroma. Kalóriában úgy a legkevesebb, de az egészség szempontjából nem jársz jól, hidd el. Akkor inkább otthon készíts, sok tuti recept van! :)

2014. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen boltit akarsz nézd meg általában az alján, van rajta kalória táblázat. - még a pálcikás fagyin is van. Persze a 100grammos részét hasonlítsd össze, hiszen nem mindegy hogy az 1000 grammos fagyiban van 75kcal vagy az 50 grammosban..
2014. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is az othon készítettett szeretem most arra gondoltam a kérdésben hogy a lányok elhívtak fagyizni és nem akartam nemet mondani és hogy melyi fagyit válasszam a gombócosak közül?
2014. jún. 7. 13:11
 4/9 Sowilo ***** válasza:
Elmehetsz velük, te majd max nem fagyit veszel hanem mondjuk ásványvizet. Én is úgy szoktam. Sőt, még csak lány sem vagyok.
2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg ha van jégkása igyál azt, bár az is cukros, de legalább nagy része víz! Ha mindenképpen gombócos kell, akkor egyszer te is kiélvezheted a fagyi ízét, egyél amilyet szeretnél, már azzal sokat spórolsz ha kehelybe kéred és így nincs tölcsér!

Ha számít valamit akkor diabetikus fagyit kérhetsz, vagy ha nincs más, akkor gyümölcsöset. De egy alkalomtól nem fogsz elhízni, de még vissza sem!

2014. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jah hogy gombóc fagyit... olyat válasz amilyet akarsz, az a kisadag nem fogja megölni a diétádat.. igazából azzal hogy elsétálsz oda meg haza már le is adtad...
2014. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 8. 07:15
 8/9 anonim ***** válasza:

egy gombóc fagyit nyugodtan ehetsz, semmi gond nem lesz belőle :)

amúgy a nagyobb, forgalmasabb fagyizókban már szinte mindenhol lehet kapni cukormentes fagyit, nagyon sok helyen láttam már.

2014. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1 gombóc fagyitól nem lesz semmi bajod DE! ha teheted kérd inkább olyan papír pohárkába így a tölcsérrel bevitt üres kalóriáktól megszabadulsz. gondolom úgy se azért veszed :P és ne legyen miatta bűntudatod!
2014. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!