Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem tudok fogyni?...

Miért nem tudok fogyni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Kiszámoltam kalkulátorral, és a nap igényem 1626 kcal. Nem eszek sokat (csak a napi 3 főétkezés, és ott is figyelek, hogy milyenek az ételek, az adagokra is ügyelek), nasizni nem is szoktam, csak néha gyümölcsöt, vagy valami teljes kiőrlésű kekszet, és szinte minden nap egy órát sportolok. Eddig viszonylag könnyen fogytam, de most, annak ellenére, hogy több kalóriát égetek el, mint amennyit beviszek, mégse tudok fogyni. Mi lehet a baj? Mégse kéne ezt így folytatni, mert a szervezetem akaratlanul is tartalékolni akar, vagy más a gond?
2014. jún. 22. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak arról írtál, mit eszel, arról nem, hogy mit iszol? Víz, gyümölcslé, alkohol? Ezekkel hogy állsz?
2014. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak vizet fogyasztok, egy nap 2 litert.
2014. jún. 22. 15:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamint még gyakran csalánteát.
2014. jún. 22. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Az edzést kell akkor keményebbre venned. Ha a jelenlegi helyzethez már hozzászokott a tested, akkor nagyobb megerőltetésre van szüksége. Turbózd fel az eddigi mozgásodat valami intenzívebbre.
2014. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, úgy lesz! :)
2014. jún. 23. 00:18
 6/6 anonim válasza:
Ha olyan alkat vagy akkor lehet hogy ha lefogysz akkor visszahízol.
2014. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!