Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel a módszerrel lehet fogyni?

Ezzel a módszerrel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Napi 20 perc ugrókötél, 30 felülés, 30 gugolással lehet fogyni? Mellette próbálom mellőzni az imádnivaló Lasagnet meg a csokikat :-) Komolyra fordítva napi 2x iszom TD-a fehérje turmixport és 2x-re eszek még kb. 7-800 kalóriát étel formában(leves,csirke,barnarizs,műzli,főzelékek...) Mennyi idő kell kb 5-6 kg folyáshoz?

167 magas 60kg 26 éves nő vagyok.



2014. máj. 19. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt a szutykot dobd ki!Vegyél rendes fehérjét! Napi 5-6-szor étkezz! Turmix csak edzés után kell. Hogy mennyi idő kell, nem tudom. Nem vagyok jósnő.
2014. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

27 éves nő vagyok, 165 cm, és 64 kg. Én is diétázom. Tudom, hogy müzlivel és főzelékekkel nem lehet fogyni. Ugyanis a főzeléket lisztel sűrítik, tejföllel habarják. Egyik sem jó diéta alatt. A müzlik pedig tele vannak rejtett cukrokkal.

Annyi pénzért vegyél rendes fehérje turmixot. Edzés után idd. Pl: Biotec ISo whey.

Sok sikert!

2014. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez rossz hír. Ezek szerint a müzli mégsem olyan jo? Főzelék helyett miket kellene enni? Gombapörkölt is kilőve?
2014. máj. 19. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:

A gomba pörkölt az jó, a tojás pörkölt is és a borsó pörölt is.

A főzelék azért nem jó, mert amiben nincs tejföl, abban liszt van, vagy tej és liszt pl a borsó főzelékben.

Mivel rajtad sincsen sok felesleg, ezért neked sem lesz könnyű dolgok. Akin több a zsír, az hamarabb fogy.

Müzli helyett egyél zabkását reggelire. Szereted? Nagyon finoman lehet elkészíteni gyümölcsökkel. Nekem a kedvencem a csokis-meggyes.

Én innen szoktam ötletet meríteni az étrendemhez: [link]

2014. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha sok rizst és sok főzeléket eszel, nem valószínű....


heti 1x beleférhet a főzelék, vagy rizs. A többi legyen párolt zöldség hússal.


Én pl így csinálom:


1 részt Lecseréltem pár dolgot egészségesebb/kevésbé hizlaló fajtára


Fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyér

Fehér liszt helyett teljes kiőrlésű liszt

Fehér rizs helyett köles

Tészta helyett csökkentett szénhidráttartalmú tészta

Cukros édességek helyett gyümölcs és cukormentes édességek

Csipszek, kekszek helyett olajos magvak

Napraforgó olaj, vaj, margarin helyett kókuszolaj


Az étrend annyi, hogy betartok néhány szabályt


Napi 4x eszem keveset, kimérve


Reggelire : 4 szelet tk kenyeret nyers zöldséggel, sajttal, néha sonkával

vagy 2 tojásból rántottát gombával, sajttal, paradicsommal


Ebédre: 225 gramm párolt zöldség 100 gramm hússal.


Vacsora: = ebéd


Nasi: ez lehet 1 darab gyümölcs pl alma, körte vagy narancs, vagy 100 gramm gyümölcs pl eper, szőlő, vagy málna stb...


Vagy : egy kevés cukormentes édesség: pl 2db cukormentes nápolyi, vagy 3 kocka cukormentes csoki, vagy 2-3 db cukormentes csokis keksz


Elég nagy a választék szerencsére ilyen édességekben. A lényeg annyi hogy keveset.


Emellett heti 5x 30 perc felülés kondigéppel, 20 perc altestre torna, és heti 2x 10 perc karokra súlyzózás.


Hetente max 1x eszem azt a fajta tésztát amit én fogyasztok. Az első 2 hónapban még 50 gramm volt 1 adag, most már csak 25, mert ennyi is elég egy étkezésre.


Hetente max 1x eszem vagy krumplis ételt

vagy lencsét

vagy fehér babot

vagy kölest

Mikor melyikhez van kedvem.


Ezáltal nem lesz halál unalmas, hogy mindig zöldséget kell enni hússal. Így sokkal változatosabb.


Eredmények:


3 hónap után


Mellbőség: - 3 cm

Derékbőség: - 13 cm

Csípőbőség: - 11 cm


A ruháim lazábbak,

Nincs bedagadva a lábfejem,

Van olyan nadrágom amit már az úszógumim sem tart meg ahogy eddig, simán leesik rólam...

3 hónapja elmaradt menstruációm is visszatért nem sokkal az után hogy életmódot váltottam.

Jól érzem magam

Idejét sem tudom mikor voltam utoljára éhes

Nem koplalok, nem sanyargatom magam

Nincsenek falásrohamaim

Nem érzek kellemetlen teltségérzetet mert kimért adagokat eszem

Nincs bűntudatom az étkezés miatt végre


Súlyt félévkor nézek, vagyis 3 hónap múlva. Egy jó ideig nem érdekel.


Kb ennyi.

2014. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!

Ez mind szép és jó, annak, aki nagy súlyról indul. De 60 kg-san már szigorúbb étkezések kellenek. Tapasztalat. Nem lecserélni kell a sima kenyeret, teljes kiőrlésűre, hanem egyszerűen elhagyni. Mellesleg Mo-n nagyon nehéz teljes kiőrlésű kenyeret kapni.

Ha igazán jól akarod csinálni, akkor: testtömegkilogrammonként 2 g fehérjével és 1.5 g szénhidráttal számolj és így állíts össze magadnak az étrendet.

2014. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy vannak akinke hú de buli elhagyni a kenyeret, de én nem akarok úgy megdögleni, hogy csöpög a nyálam valami után amit nem ehetek meg, de szeretném...az nem élet ami folyamatos lemondásokból áll. Ezt sok sok próbálkozásból tanultam meg évek alatt. Hogy nálam személy szerint nem válik be hogy ezt azt amazt elhagyom....


Egyébként meg nem tudnék folyton tojást enni reggelire mert marha unalmas egy idő után. És ezen kívül mit lehet enni reggelire? Az édeset egyáltalán nem bírom reggel. Tehát a gyümölcs, és társai kilőve. Plusz azt a zabos akármit sem tudom megenni amit írt valaki mert a hányinger kerülget tőle.


Amúgy a szénhidrátkeretem is korlátozott. Max 160 gramm / nap. De általában alatta eszem.


A tk kenyérre sincs semmi gond. Az orvosomat is megkérdeztem. Csak nem kell belőle napi fél kilót megenni és ennyi.


Ezeken kívül valami más alternatíva ami nem édes és reggelire meg lehet enni, és nem maradok éhes?

2014. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amúgy nem óhajtok 60 kilóig lefogyni, csak kb 69-70 kilóig, mert az már jó a magasságomhoz, és nem célom gebének lenni sem.

Ha nehezebben megy, majd többet mozgok.

2014. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fehérje szénhidrát sem rossz amit írtál. A szénhidrátot szeretném is csökkenteni idővel. Jelenleg 100gramm fehérjén vagyok, bár nehéz....mivel korlátozottak a mennyiségeim. Különben megint bezabálnék, ha nem mérek.
2014. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!